אודות

חברת קאר-טק נוסדה בשנת 1999 ע"י איציק אוז'לבו במטרה לשרת את הזולת בתחום ניקוי וחידוש מושבי עור ברכב. איציק אוז'לבו, מנכ"ל ומייסד החברה, בא מרקע ניהולי של שיווק שטיחים ופרקטים לחניויות השטיחים בארץ. ומביא איתו ידע רב בתחום הטקסטיל והאופנים שיש לטפל בו. 

על מנת להביא את הקדמה והטכנולוגיה הטובה ביותר ללקוחתנו צברנו ידע רב ושליטה במקורות ייצור החומרים. איציק אוז'לבו בוגר "שנקר", המכללה הגבוהה ללימודי הטקסטיל, ובנוסף אנו נציגים בלעדיים של חברות אמריקאיות המייצרות חומרים וציוד לניקוי וחידוש וריפודים מאז שנת 2004 . שליטה בידע ומקורות הייצור מהווים מנוף גדול לחברתנו בכך שאנו יודעים להביא את המקסימום ללקוחות בצורה הבטוחה ביותר.

חברתנו היא לא סתם עוד חברת ניקוי וחידוש מושבי רכב, אנו למעשה מוגדרים כ-"סדנא לחידוש פנימי לרכב ". זה אומר שכל מה הריפודים צריכים על מנת לשרת את הלקוח נמצא ברשותנו. זה כולל צביעת מושבים מעור, תיקון תפר פרום, צביעת הגה מעור, ניקוי פנימי לרכב, ואף תיקון שריטות וחתכים בעור.

נציגי קלינטק נבחרים בקפידה רבה ומוכנים להעניק ללקוחותינו שירות עם אדיבות גבוהה, עבודה מקצועית ומוודאים שהלקוח בסוף התהליך מרוצה מהשירות.

ניקוי מושבים לרכב
הקודם
הבא

חזון חברת קאר -טק

"קאר-טק עוסקת בתחום ניקוי, חידוש ותיקון מושבי רכב. מטרתנו ליישם שליחותנו ביקום ולשרת את הזולת במצוינות ולספק את צרכיה בתיקון וחידוש מושבים, באופן המקצועי ביותר תוך כדי הובלה בתודעת שירות ויחסי אנוש גבוהים."
אוז'לבו איציק
מנכ"ל