איך להוציא ריח רע מהרכב

ריחות רעים רעים יכולים לבוא ממקורות שונים ברכב. זה יכול להיות כתוצאה מעישון ברכב שיוצר ריח של סיגריות, שתן של ילדים או חיות בית כמו כלבים וחתולים, כתוצאה מדברי אוכל שיכולים לעשות לנו ממש רע כמו : חלב, שוקו, רוטב של תבשיל דגים או קופסת טונה שנשפכה.

אז איך להוציא ריח רע מהרכב במצבים כאלה? קודם כל חשוב שנדע ששום תכשיר על בסיס מבשם לא יעזור כאן. יש צורך לטפל בבעיה מהשורש, כלומר לגשת ישירות למולקולה שמייצרת את הריח, לבוא  במגע ולקטול אותה אחת ולתמיד. 

פתרון : 

בשיטת הערפול(כפי שניתן לצפות בסרטון מעלה), ניתן להגיע לרב חלקי הפנים של הרכב. החיטוי מתבצע על הריפודים, השטיחים, התקרה וכל מערכת האוורור של המזגן. 

אין איך להוציא ריח רע מהרכב בלי שיטת הערפול. צלצלו אלינו וקבלו הצעת מחיר לפעם אחת ולתמיד לנטרל כל סוג של ריח רע שיש לכם ברכב.

אנו מאמינים במקצועיות, לכן הלכנו ללמוד את המקצוע מהמקצוענים בעולם והנה תעודות ההסמכה

איך להוציא ריח רע מהרכב? בשיטת הערפול החדשה מארה"ב

הידע, המוניטין והניסיון המקצועי שלנו בחברת קאר-טק, מבוסס על היכולות המקצועית של חברת קלינטק אליה אנו משתייכים. שתי החברות מנוהלות על ידי איציק אוז'לבו, בעל תואר שני במנהל עסקים ובעל ידע מקצועי מורחב בתחום הטקסטיל. שתי החברות עוסקות בתחום ניקוי מושבי עור ובד על כל סוגיהם, דבר המבטיח לכם הליכי ניקוי פנים לרכב ברמה הכי גבוהה בישראל. כחברה המתמחה במתן שירותי ניקוי וחידוש ריפודים ומושבים לרכב, אנחנו בקאר-טק, מקפידים לבדוק את סוג העור והרכב הבד מהם מיוצרים מושבי הרכב, וזאת כחלק מקדים להליך ניקוי פנים הרכב. פעולה זו נועדה לבצע התאמה בין חומרי הניקוי ואופי הניקוי לבין מושבי הרכב, וכל זאת על מנת להעמיד לרשות כל לקוח ולקוח את התוצאה הנקייה והמבריקה ביותר!

סילוק ריח סיגריות - איך להוציא ריח רע מהרכב

איך להוציא ריח רע מהרכב תוך דקות

כחברה מובילה ובעלת מוניטין רב בתחום ניקוי המושבים והריפודים לרכב, אנחנו בחברת קאר-טק, מתחייבים למתן שירות יסודי וללא פשרות מקצועיות לאורך כל הדרך. שירותי הניקוי שלנו מתמקדים בהתאמת  ההליך לבין מצבו הנוכחי של פנים הרכב ובהתאם לדרישות הלקוח. אנו מחזיקים את כל חומרי הניקוי המובילים והאיכותיים ביותר בתחום ניקוי הרכב, ויחד עם זאת אנו מחזיקים בציוד הטכנולוגי המתקדם והמשוכלל ביותר הנועד לצרכי ניקוי פנים. במידה וגם אתם רוצים ליהנות מחלל רכב פנימי מבריק ומצוחצח, זה הזמן להכיר את כל השירותים המקצועיים והיסודיים שלנו בתחום הניקוי. השירות המקצועי שלנו מיועד לכל אחד ואחת מבעלי הרכבים בישראל, והוא מתקיים באמצעות צוות ניקוי מקצועי ומיומן המגיע עד למקום בו אתם חונים את הרכב ביומיום. במידת הצורך, אנו מניידים את המכונית הפרטית שלכם למרכז השירות המקצועי שלנו, וזאת לצרכי תיקון או החלפה של מושבי וריפודי הרכב. 

ריח של עובש ברכב

ריח של עובש ברכב

ריח של עובש הוא אחד הריחות הקשים להסרה. עובש נובע ממקור רטיבות. כאשר יש רטיבות במקום מסוים והמים עומדים מעל 48 שעות ומעל 22 מעלות, מתחיל להתפתח באזור זה באופן טבעי עובש. עובש הוא סוג של פטרייה הניזונה מהלחות ולבסוף מותירה סימן ירוק של משקעים. 

קרא עוד »
איך להוציא ריח רע מהרכב

איך להוציא ריח רע מהרכב

ריחות רעים רעים יכולים לבוא ממקורות שונים ברכב. זה יכול להיות כתוצאה מעישון ברכב שיוצר ריח של סיגריות, שתן של ילדים או חיות בית כמו כלבים וחתולים, כתוצאה מדברי אוכל שיכולים לעשות לנו ממש רע כמו : חלב, שוקו, רוטב של תבשיל דגים או קופסת טונה שנשפכה.

קרא עוד »
נטרול ריחות רעים ברכב - ריח סיגריות ברכב

איך לנטרל ריח סיגריות ברכב

סילוק ריח סיגריות ברכב ישנם רכבים שנמצאים בבעלות של אנשים שמעשנים. עשן הסיגריות נתפס כמעט בכל מקום בתוך הרכב כמו : הריפודים, השטיחים, התקרה וכל

קרא עוד »
חידוש ריפודים לרכב

חידוש ריפודים לרכב

ריפודי הרכב בלויים או קרועים? רוצים לחדש את מראה הריפוד ברכב? זקוקים לשירותי ניקוי, תיקון וחידוש של מושבי וריפודי הרכב? הגעתם למקום הנכון! אצלנו בחברת קאר-טק, תוכלו ליהנות מהיצע נרחב של פתרונות מקצועיים המוענקים לכם בתחום חידוש הריפודים לכל סוגי הרכבים. בשורות הבאות ריכזנו עבורכם מידע כללי ומקצועי אודות השירות ואודות חברת קאר-טק, המובילה את תחומי הניקוי, החידוש והתיקון של עולם הריפודים לרכב!

קרא עוד »
ניקוי מושבים לרכב

ניקוי מושבים לרכב

ניקוי מושבים לרכב במסגרתו אנו מבצעים ניקיון יסודי לריפודי הרכב וכן מבצעים תהליך של חדירה לשכבות העמוקות של המושב על מנת "לשלוף" ממנו את הלכלוך העקשן, להציף אותו כלפי מעלה ולהסיר אותו לחלוטין. לשם כך יש צורך בחומרים מיוחדים, חלקם מבוססים על קצף החודר אל תוך שכבות הספוג, נדבק ללכלוך וצף כלפי מעלה כשהוא שולף את חלקיקי הלכלוך החוצה, אך בזה לא נגמר תהליך הניקוי. ריפודי הרכב עצמם

קרא עוד »