אנו מאמינים במקצועיות, לכן הלכנו ללמוד את המקצוע מהמקצוענים בחו"ל

איך לנקות מושבי רכב

איך לנקות מושבי רכב ? אנחנו בחברת קאר-טק, מתמחים בניקוי, תיקון וחידוש ריפודים ומושבים לכל סוגי הרכבים. בשורות הבאות ריכזנו עבורכם מספר טיפים ועצות לתחזוקה שוטפת של ריפודי הרכב. כל העצות והטיפים המופיעים ללפניכם, מבוססים על הידע המקצועי המורחב של חברתנו.

איך לנקות מושבי רכב – ניקוי בהתאם לסוג הריפוד

על מנת להתאים לקהל לקוחותינו את הליכי הניקוי היסודיים והמבריקים ביותר בתחום, אנחנו בחברת קאר-טק, מקפידים לאבחן את סוג הריפוד בטרם תחילת הטיפול. האבחון המקדים נועד לצרכי התאמת אופי הניקוי וחומרי הניקוי בהם ייעשה שימוש במהלך הטיפול. התאמת חומרי הניקוי מאפשרת לנו לייעל את הליך הניקוי ולהימנע מפעולת ניקוי העלולה להזיק להרכב הבד או סוג העור ממנו מיוצר הריפוד. שירותי הניקוי המקצועיים של חברתנו, מוצעים לכל סוגי הרכבים ולכל סוגי הריפוד (בד ועור כאחד). שירות זה מוענק לכל אחד ואחת מכם המעוניין לחדש את מראה הריפוד ברכבו, ולכל אחד ואחת מכם המעוניין להסיר כתמים עיקשים המופיעים על גבי מושבי הרכב. שירותי הניקוי המקצועיים שלנו מיועדים גם לקהל הפרטי (רכבים פרטיים) וגם לקהל העסקי- מוסדי המורכב מחברות הסעות, חברות ליסינג וכדומה.

איך לנקות מושבי רכב -טיפים לניקוי

  • הימנעו ככל הניתן מעישון בתוך חלל הרכב- עשן הסיגריות גורם לריחות לוואי "הנתפסים" לבד, לעור ולפלסטיקה המצויה בתוך חלל הרכב. כמו כן, בדל סיגריה דולק הנופל על מושבי הרכב,  עלול לגרום להופעת "חור" לא אסתטי.
  • גם בימים חמים במיוחד הקפידו על פתיחת חלונות הרכב בעת הפעלת המזגן, וזאת לצרכי אוורור של תעלות המיזוג ברכב.
  • התחילו וסיימו כל נסיעה עם חלונות פתוחים, זאת דרך יעילה לאפשר לאוויר המצוי בחלל הרכב להתחלף באוויר נקי ונעים יותר לנשימה.
  • בצעו פעולת שאיבה באופן תדיר וקבוע- מומלץ לבצע ניקוי פנים רכב בכל פעם שאתם מנקים את רכבכם גם מבחוץ.
  • במידה והריפוד ברכבכם מיוצר מעור, הקפידו על העברת מטלית לחה על גבי מושבי הרכב אחת לשבוע. פעולה זו תשמור על איכות העור לאורך זמן ותימנע היווצרות סדקים וכדומה.
  • במידה ועל גבי המושב הופיע כתם לח, מהרו להסירו באמצעות חומר ניקוי המותאם לסוג הבד או העור ממנו מיוצר הריפוד ברכבכם.

ניקוי רכב פנימי
" לאחר חיפושים רבים באינטרנט, מצאתי את קאר-טק ונכנסתי אליכם עם ריפודי עור שהיו שרוטים ומשופשפים ויצאתי עם ריפודי עור חדשים. תודה רבה "
דורון אלטל
דורון אלטל
" משה מחברת קאר-טק צבע לי את מושבי העור של ברכב שלי. לא האמנתי איך המושבים חזרו להיות רכים ונעמיים למגע שוב מחדש. "
אלי קדוסי
אלי קדוסי
" יום שישי בערב, אנחנו נוסעים לחמותי לקראת קבלת שבת, הבאנו בסיר חריימה דגים. בסיבוב חד ברכב כל הרוטב נשפך על המושבי הבד הנקיים של הרכב. אפשר לתאר את הריח המסריח שהיה לי ברכב החדש שלי ביום למחרת. בחברת קאר-טק שטפו לי יסודי את הריפודים עם חומרים מיוחדים לנטרול ריחות. קיבלתי את הרכב עם ריח של בישום שוב פעם. תודה קאר-טק. "
משה טלבי
משה טלבי
" רכשתי רכב ב מ וו מדהים ביופיו עם ריפודי עור בהירים. נכנסתי לשטיפת רכבים ובמהלך הניקוי גרמו לי נזק לעור ושפשופים בצבע. חיפשתי מומחים לחידוש עורות ומצאתי את חברת קאר טק שחידשו לי את המושבים ברמה גבוהה מאוד . תודה לכם אני שוב חוזר להינות מהרכב שלי!!! "
משה אללי
משה אללי