אנו מאמינים במקצועיות, לכן הלכנו ללמוד את המקצוע מהמקצוענים בחו"ל והנה תעודות ההסמכה

הקודם
הבא

חומרי ניקוי לרכב

כחברה מובילה בתחום חומרי ניקוי לרכב, אנחנו בחברת קאר-טק, עושים שימוש מורחב ומקצועי בחומרי הניקוי המובילים ביותר בעולם המיועדים לכל סוגי הרכבים. בשורות הבאות ריכזנו עבורכם רשימה חלקית של שירותי הניקוי המקצועיים שלנו במסגרתם אנו עושים שימוש בחומרי הניקוי לרכב הטובים ביותר בעולם. במידה וגם אתם רוצים להבטיח לעצמכם את התוצאה המבריקה ביותר בשטח, אתם מוזמנים ליצור עימנו קשר עוד היום, ולקבל מאיתנו שירות מקצועי וללא פשרות המותאם לכל סוגי הרכבים.

חומרי ניקוי לרכב - שילוב מושלם של ידע, טכנולוגיה ושירות אישי!

חברת קאר-טק היא חלק מקבוצת קלינטק, הקבוצה המובילה בישראל לניקוי ותיקון ריפוד בד ועור. קבוצת קלינטק המנוהלת על ידי איציק אוז'לבו, מעמידה לרשותכם שילוב מקצועי של ידע , ציוד טכנולוגי, חומרי ניקוי מובילים וכוח אדם מיומן ומנוסה. בנוסף לכל אלו, חברת קאר –טק, מעמידה לרשותכם שירותי ייעוץ מקצועיים המאפשרים לכם ליהנות ממגוון נרחב של פתרונות ניקוי ותיקון לריפודי הרכב. בין יתר השירותים העומדים לרשותכם בקאר טק תמצאו: שירותי חידוש מושבי בד ועור לרכב, צביעת ריפודי עור לרכב, תיקוני תפירה, ניקוי מושבי רכב, החלפת ריפודים, תיקון קרעים במושבי בד לרכב ותיקון קרעים וסדקים במושבי עור לרכב. במידה וגם אתם רוצים ליהנות ממושבי רכב נקיים ומבריקים, ובמידה וגם אתם רוצים ליהנות מכל היתרונות המקצועיים של חברת קאר –טק, אתם מוזמנים ליצור עימנו קשר ישיר, וצוות מקצועי מטעמנו ייפגש איתכם ויחשוף בפניכם את כל הסודות לניקוי מבריק למושבי הרכב!

חומרי ניקוי לרכב - טיפול מקצועי להסרת כתמים

שירות נוסף במסגרתו אנו עושים שימוש בחומרי ניקוי מובילים לרכב, הוא טיפול מקצועי להסרת כתמים ממושבי בד ועור ברכב. שירות זה מצליח להתמודד הצלחה יתרה עם כל סוגי הכתמים האפשריים, לרבות, כתמים הנוצרים על בסיס מים (קפה, תה, קולה, שתייה קלה וכו), כתמים הנוצרים על בסיס שומנים מהחי והצומח (רטבים, מזונות עתירי שומן וכו), כתמים הנוצרים על בסיס שומנים סינטטיים (שמן מנוע, גריז וכו), כתמים הנוצרים על בסיס צבעי מאכל ויין וכתמים הנוצרים עקב הפרשות גוף (תופעה רווחת בקרב בעלים של חיות מחמד). הטיפול המקצועי שלנו להסרת כל סוגי הכתמים, הינו שירות המתבצע תוך כדי התאמת חומר הניקוי לרכב לסוג הבד או העור ממנו מיוצרים ריפודי הרכב, ובהתאם לסוג הכתם העומד בפנינו.

חומרי ניקוי לרכב
ריח של עובש ברכב

ריח של עובש ברכב

ריח של עובש הוא אחד הריחות הקשים להסרה. עובש נובע ממקור רטיבות. כאשר יש רטיבות במקום מסוים והמים עומדים מעל 48 שעות ומעל 22 מעלות, מתחיל להתפתח באזור זה באופן טבעי עובש. עובש הוא סוג של פטרייה הניזונה מהלחות ולבסוף מותירה סימן ירוק של משקעים. 

קרא עוד »
איך להוציא ריח רע מהרכב

איך להוציא ריח רע מהרכב

ריחות רעים רעים יכולים לבוא ממקורות שונים ברכב. זה יכול להיות כתוצאה מעישון ברכב שיוצר ריח של סיגריות, שתן של ילדים או חיות בית כמו כלבים וחתולים, כתוצאה מדברי אוכל שיכולים לעשות לנו ממש רע כמו : חלב, שוקו, רוטב של תבשיל דגים או קופסת טונה שנשפכה.

קרא עוד »
נטרול ריחות רעים ברכב - ריח סיגריות ברכב

איך לנטרל ריח סיגריות ברכב

סילוק ריח סיגריות ברכב ישנם רכבים שנמצאים בבעלות של אנשים שמעשנים. עשן הסיגריות נתפס כמעט בכל מקום בתוך הרכב כמו : הריפודים, השטיחים, התקרה וכל

קרא עוד »
חידוש ריפודים לרכב

חידוש ריפודים לרכב

ריפודי הרכב בלויים או קרועים? רוצים לחדש את מראה הריפוד ברכב? זקוקים לשירותי ניקוי, תיקון וחידוש של מושבי וריפודי הרכב? הגעתם למקום הנכון! אצלנו בחברת קאר-טק, תוכלו ליהנות מהיצע נרחב של פתרונות מקצועיים המוענקים לכם בתחום חידוש הריפודים לכל סוגי הרכבים. בשורות הבאות ריכזנו עבורכם מידע כללי ומקצועי אודות השירות ואודות חברת קאר-טק, המובילה את תחומי הניקוי, החידוש והתיקון של עולם הריפודים לרכב!

קרא עוד »
ניקוי מושבים לרכב

ניקוי מושבים לרכב

ניקוי מושבים לרכב במסגרתו אנו מבצעים ניקיון יסודי לריפודי הרכב וכן מבצעים תהליך של חדירה לשכבות העמוקות של המושב על מנת "לשלוף" ממנו את הלכלוך העקשן, להציף אותו כלפי מעלה ולהסיר אותו לחלוטין. לשם כך יש צורך בחומרים מיוחדים, חלקם מבוססים על קצף החודר אל תוך שכבות הספוג, נדבק ללכלוך וצף כלפי מעלה כשהוא שולף את חלקיקי הלכלוך החוצה, אך בזה לא נגמר תהליך הניקוי. ריפודי הרכב עצמם

קרא עוד »