אנו מאמינים במקצועיות, לכן הלכנו ללמוד את המקצוע מהמקצוענים בחו"ל

חומרי ניקוי לרכב

כחברה מובילה בתחום חומרי ניקוי לרכב, אנחנו בחברת קאר-טק, עושים שימוש מורחב ומקצועי בחומרי הניקוי המובילים ביותר בעולם המיועדים לכל סוגי הרכבים. בשורות הבאות ריכזנו עבורכם רשימה חלקית של שירותי הניקוי המקצועיים שלנו במסגרתם אנו עושים שימוש בחומרי הניקוי לרכב הטובים ביותר בעולם. במידה וגם אתם רוצים להבטיח לעצמכם את התוצאה המבריקה ביותר בשטח, אתם מוזמנים ליצור עימנו קשר עוד היום, ולקבל מאיתנו שירות מקצועי וללא פשרות המותאם לכל סוגי הרכבים.

חומרי ניקוי לרכב – שילוב מושלם של ידע, טכנולוגיה ושירות אישי!

חברת קאר-טק היא חלק מקבוצת קלינטק, הקבוצה המובילה בישראל לניקוי ותיקון ריפוד בד ועור. קבוצת קלינטק המנוהלת על ידי איציק אוז'לבו, מעמידה לרשותכם שילוב מקצועי של ידע , ציוד טכנולוגי, חומרי ניקוי מובילים וכוח אדם מיומן ומנוסה. בנוסף לכל אלו, חברת קאר –טק, מעמידה לרשותכם שירותי ייעוץ מקצועיים המאפשרים לכם ליהנות ממגוון נרחב של פתרונות ניקוי ותיקון לריפודי הרכב. בין יתר השירותים העומדים לרשותכם בקאר טק תמצאו: שירותי חידוש מושבי בד ועור לרכב, צביעת ריפודי עור לרכב, תיקוני תפירה, ניקוי מושבי רכב, החלפת ריפודים, תיקון קרעים במושבי בד לרכב ותיקון קרעים וסדקים במושבי עור לרכב. במידה וגם אתם רוצים ליהנות ממושבי רכב נקיים ומבריקים, ובמידה וגם אתם רוצים ליהנות מכל היתרונות המקצועיים של חברת קאר –טק, אתם מוזמנים ליצור עימנו קשר ישיר, וצוות מקצועי מטעמנו ייפגש איתכם ויחשוף בפניכם את כל הסודות לניקוי מבריק למושבי הרכב!

חומרי ניקוי לרכב – טיפול מקצועי להסרת כתמים

שירות נוסף במסגרתו אנו עושים שימוש בחומרי ניקוי מובילים לרכב, הוא טיפול מקצועי להסרת כתמים ממושבי בד ועור ברכב. שירות זה מצליח להתמודד הצלחה יתרה עם כל סוגי הכתמים האפשריים, לרבות, כתמים הנוצרים על בסיס מים (קפה, תה, קולה, שתייה קלה וכו), כתמים הנוצרים על בסיס שומנים מהחי והצומח (רטבים, מזונות עתירי שומן וכו), כתמים הנוצרים על בסיס שומנים סינטטיים (שמן מנוע, גריז וכו), כתמים הנוצרים על בסיס צבעי מאכל ויין וכתמים הנוצרים עקב הפרשות גוף (תופעה רווחת בקרב בעלים של חיות מחמד). הטיפול המקצועי שלנו להסרת כל סוגי הכתמים, הינו שירות המתבצע תוך כדי התאמת חומר הניקוי לרכב לסוג הבד או העור ממנו מיוצרים ריפודי הרכב, ובהתאם לסוג הכתם העומד בפנינו.

חומרי ניקוי לרכב

חומרי ניקוי לרכב

" לאחר חיפושים רבים באינטרנט, מצאתי את קאר-טק ונכנסתי אליכם עם ריפודי עור שהיו שרוטים ומשופשפים ויצאתי עם ריפודי עור חדשים. תודה רבה "
דורון אלטל
דורון אלטל
" משה מחברת קאר-טק צבע לי את מושבי העור של ברכב שלי. לא האמנתי איך המושבים חזרו להיות רכים ונעמיים למגע שוב מחדש. "
אלי קדוסי
אלי קדוסי
" יום שישי בערב, אנחנו נוסעים לחמותי לקראת קבלת שבת, הבאנו בסיר חריימה דגים. בסיבוב חד ברכב כל הרוטב נשפך על המושבי הבד הנקיים של הרכב. אפשר לתאר את הריח המסריח שהיה לי ברכב החדש שלי ביום למחרת. בחברת קאר-טק שטפו לי יסודי את הריפודים עם חומרים מיוחדים לנטרול ריחות. קיבלתי את הרכב עם ריח של בישום שוב פעם. תודה קאר-טק. "
משה טלבי
משה טלבי
" רכשתי רכב ב מ וו מדהים ביופיו עם ריפודי עור בהירים. נכנסתי לשטיפת רכבים ובמהלך הניקוי גרמו לי נזק לעור ושפשופים בצבע. חיפשתי מומחים לחידוש עורות ומצאתי את חברת קאר טק שחידשו לי את המושבים ברמה גבוהה מאוד . תודה לכם אני שוב חוזר להינות מהרכב שלי!!! "
משה אללי
משה אללי