אנו מאמינים במקצועיות, לכן הלכנו ללמוד את המקצוע מהמקצוענים בחו"ל

חידוש הגה מעור ברכב

אם יש פריט אחד שרגיש במיוחד לשחיקה בתוך תא הנוסעים הוא גלגל ההגה. בעבר היה ניתן לומר זאת גם על ידית ההילוכים, אך מכיוון שמרבית כלי הרכב כיום הם רכבים אוטומטיים, גם הידית ההילוכים השימוש פחת באופן משמעותי. את השחיקה הזאת אפשר לראות בין שההגה מרופד ובין שלא, שחיקה שבאה לידי ביטוי בלכלוך, בדהיה של הצבע, בקילופים וכדומה, וכאשר מדובר בריפוד הגה מעור, יכולה לבוא לידי ביטוי גם בקרעים, חורים, פרימה של התפרים וכדומה. במקרה כזה, מה שנדרש לעשות הוא חידוש הגה מעור ברכב, שירות המסופק על ידי אנשי מקצוע המתמחים בתחום הריפוד לרכב.

https://youtu.be/MNm-TniAaFAhttps://youtu.be/Zv1zOlQfdao

שלל טכניקות ושיטות עבודה מקצועיות ברמה גבוהה

התהליך של חידוש הגה מעור ברכב יכול להתבצע במספר צורות, כשהצורה הקיצונית ביותר היא החלפה של ריפוד ההגה לגמרי. יחד עם זאת, ישנן עוד שורה של פעולות שאותן ניתן לבצע על מנת לרענן את מראה הריפוד הקיים, לבצע תיקונים נדרשים, ואפילו להחליף חלקים קרועים בריפוד, ועדיין להשתמש בריפוד המקורי של ההגה. ההחלטה לגבי אופן ביצוע החידוש היא כמובן החלטה מקצועית, אך בסופו של דבר ההחלטה הסופית היא בידי הלקוח, האם לבצע חידוש של הריפוד הנוכחי או להחליף את הריפוד כולו, וזאת בהתאם לטרייד אוף שבין עלות התיקון ובין עלות ריפוד חדש והתקנתו על ההגה.

מגוון של כלי עבודה ותכשירים מקצועיים

בקאר טק אנו מציעים שירות חידוש הגה מעור ברכב, תהליך המתבצע בצורה מקצועית, על ידי אנשי מקצוע מיומנים ומנוסים ובאמצעות מספר כלי עבודה וחומרים מקצועיים המיועדים בדיוק למטרה זו. בין היתר, במסגרת תהליך החידוש ניתן לעשות שימוש בתכשירים ייחודיים המיועדים להחיות את העור, להחזיר לו את הלחות הפנימית, לחדש את הגוון והברק שלו, ואף לבצע תפירה מחודשת של חלקי הריפוד כנדרש על מנת להחזיר אותו למצב חדש. כאמור, ישנם מצבים בהם אנשי המקצוע שלנו יגיעו לכדי מסקנה שתהליך החידוש אינו משתלם ברמה הכלכלית, ובמקרה כזה אנו ניתן המלצה ללקוח להחליף לחלוטין את הריפוד להגה.

https://www.youtube.com/watch?v=xXHpF_H85eg&t=3s
חידוש צבע להגה מעור

כל הפתרונות לכל ריפוד בתוך החלל הפנימי של הרכב

חברת קאר טק מתמחה בכל הנושא של ריפוד לרכב, ריפוד מושבים לרכב, חידוש, ניקוי, תיקון, שיקום והחלפה של ריפודים וכדומה. אנו מציעים את כל סוגי הריפודים, החל מריפודים חיצוניים אותם "מלבישים" על המושבים הקיימים, וכלה בריפודים אותם אנו תופרים באופן מדוייק למושבי הרכב. אנו מציעים ריפודי עור ממגוון רחב של סוגים, ריפודי בד בשלל צבעים, מרקמים ודוגמאות עיצוב, וכך גם לגבי ריפודים לגלגל ההגה, ידית ההילוכים ומרכיבים נוספים בתוך החלל הפנימי של תא הנוסעים. כל העבודות מבוצעות בצורה סופר מקצועית על ידי אנשי מקצוע מיומנים, עם הבטחה לתוצאה הטובה ביותר ובמחיר אטרקטיבי ותחרותי ביחס לכל מתחרה בשוק.