אנו מאמינים במקצועיות, לכן הלכנו ללמוד את המקצוע מהמקצוענים בחו"ל והנה תעודות ההסמכה

הקודם
הבא

חידוש הגה מעור ברכב

אם יש פריט אחד שרגיש במיוחד לשחיקה בתוך תא הנוסעים הוא גלגל ההגה. בעבר היה ניתן לומר זאת גם על ידית ההילוכים, אך מכיוון שמרבית כלי הרכב כיום הם רכבים אוטומטיים, גם הידית ההילוכים השימוש פחת באופן משמעותי. את השחיקה הזאת אפשר לראות בין שההגה מרופד ובין שלא, שחיקה שבאה לידי ביטוי בלכלוך, בדהיה של הצבע, בקילופים וכדומה, וכאשר מדובר בריפוד הגה מעור, יכולה לבוא לידי ביטוי גם בקרעים, חורים, פרימה של התפרים וכדומה. במקרה כזה, מה שנדרש לעשות הוא חידוש הגה מעור ברכב, שירות המסופק על ידי אנשי מקצוע המתמחים בתחום הריפוד לרכב.

שלל טכניקות ושיטות עבודה מקצועיות ברמה גבוהה

התהליך של חידוש הגה מעור ברכב יכול להתבצע במספר צורות, כשהצורה הקיצונית ביותר היא החלפה של ריפוד ההגה לגמרי. יחד עם זאת, ישנן עוד שורה של פעולות שאותן ניתן לבצע על מנת לרענן את מראה הריפוד הקיים, לבצע תיקונים נדרשים, ואפילו להחליף חלקים קרועים בריפוד, ועדיין להשתמש בריפוד המקורי של ההגה. ההחלטה לגבי אופן ביצוע החידוש היא כמובן החלטה מקצועית, אך בסופו של דבר ההחלטה הסופית היא בידי הלקוח, האם לבצע חידוש של הריפוד הנוכחי או להחליף את הריפוד כולו, וזאת בהתאם לטרייד אוף שבין עלות התיקון ובין עלות ריפוד חדש והתקנתו על ההגה.

מגוון של כלי עבודה ותכשירים מקצועיים

בקאר טק אנו מציעים שירות חידוש הגה מעור ברכב, תהליך המתבצע בצורה מקצועית, על ידי אנשי מקצוע מיומנים ומנוסים ובאמצעות מספר כלי עבודה וחומרים מקצועיים המיועדים בדיוק למטרה זו. בין היתר, במסגרת תהליך החידוש ניתן לעשות שימוש בתכשירים ייחודיים המיועדים להחיות את העור, להחזיר לו את הלחות הפנימית, לחדש את הגוון והברק שלו, ואף לבצע תפירה מחודשת של חלקי הריפוד כנדרש על מנת להחזיר אותו למצב חדש. כאמור, ישנם מצבים בהם אנשי המקצוע שלנו יגיעו לכדי מסקנה שתהליך החידוש אינו משתלם ברמה הכלכלית, ובמקרה כזה אנו ניתן המלצה ללקוח להחליף לחלוטין את הריפוד להגה.

חידוש צבע להגה מעור

כל הפתרונות לכל ריפוד בתוך החלל הפנימי של הרכב

חברת קאר טק מתמחה בכל הנושא של ריפוד לרכב, ריפוד מושבים לרכב, חידוש, ניקוי, תיקון, שיקום והחלפה של ריפודים וכדומה. אנו מציעים את כל סוגי הריפודים, החל מריפודים חיצוניים אותם "מלבישים" על המושבים הקיימים, וכלה בריפודים אותם אנו תופרים באופן מדוייק למושבי הרכב. אנו מציעים ריפודי עור ממגוון רחב של סוגים, ריפודי בד בשלל צבעים, מרקמים ודוגמאות עיצוב, וכך גם לגבי ריפודים לגלגל ההגה, ידית ההילוכים ומרכיבים נוספים בתוך החלל הפנימי של תא הנוסעים. כל העבודות מבוצעות בצורה סופר מקצועית על ידי אנשי מקצוע מיומנים, עם הבטחה לתוצאה הטובה ביותר ובמחיר אטרקטיבי ותחרותי ביחס לכל מתחרה בשוק.

ריח של עובש ברכב

ריח של עובש ברכב

ריח של עובש הוא אחד הריחות הקשים להסרה. עובש נובע ממקור רטיבות. כאשר יש רטיבות במקום מסוים והמים עומדים מעל 48 שעות ומעל 22 מעלות, מתחיל להתפתח באזור זה באופן טבעי עובש. עובש הוא סוג של פטרייה הניזונה מהלחות ולבסוף מותירה סימן ירוק של משקעים. 

קרא עוד »
איך להוציא ריח רע מהרכב

איך להוציא ריח רע מהרכב

ריחות רעים רעים יכולים לבוא ממקורות שונים ברכב. זה יכול להיות כתוצאה מעישון ברכב שיוצר ריח של סיגריות, שתן של ילדים או חיות בית כמו כלבים וחתולים, כתוצאה מדברי אוכל שיכולים לעשות לנו ממש רע כמו : חלב, שוקו, רוטב של תבשיל דגים או קופסת טונה שנשפכה.

קרא עוד »
נטרול ריחות רעים ברכב - ריח סיגריות ברכב

איך לנטרל ריח סיגריות ברכב

סילוק ריח סיגריות ברכב ישנם רכבים שנמצאים בבעלות של אנשים שמעשנים. עשן הסיגריות נתפס כמעט בכל מקום בתוך הרכב כמו : הריפודים, השטיחים, התקרה וכל

קרא עוד »
חידוש ריפודים לרכב

חידוש ריפודים לרכב

ריפודי הרכב בלויים או קרועים? רוצים לחדש את מראה הריפוד ברכב? זקוקים לשירותי ניקוי, תיקון וחידוש של מושבי וריפודי הרכב? הגעתם למקום הנכון! אצלנו בחברת קאר-טק, תוכלו ליהנות מהיצע נרחב של פתרונות מקצועיים המוענקים לכם בתחום חידוש הריפודים לכל סוגי הרכבים. בשורות הבאות ריכזנו עבורכם מידע כללי ומקצועי אודות השירות ואודות חברת קאר-טק, המובילה את תחומי הניקוי, החידוש והתיקון של עולם הריפודים לרכב!

קרא עוד »
ניקוי מושבים לרכב

ניקוי מושבים לרכב

ניקוי מושבים לרכב במסגרתו אנו מבצעים ניקיון יסודי לריפודי הרכב וכן מבצעים תהליך של חדירה לשכבות העמוקות של המושב על מנת "לשלוף" ממנו את הלכלוך העקשן, להציף אותו כלפי מעלה ולהסיר אותו לחלוטין. לשם כך יש צורך בחומרים מיוחדים, חלקם מבוססים על קצף החודר אל תוך שכבות הספוג, נדבק ללכלוך וצף כלפי מעלה כשהוא שולף את חלקיקי הלכלוך החוצה, אך בזה לא נגמר תהליך הניקוי. ריפודי הרכב עצמם

קרא עוד »