אנו מאמינים במקצועיות, לכן הלכנו ללמוד את המקצוע מהמקצוענים בחו"ל

חידוש ריפודים לרכב

חידוש ריפודים לרכב הינו שירות מקצועי המורכב ממספר פעולות  המיועדות לצרכי תיקון, חידוש והחלפה של ריפודי הרכב בהתאם למצב הריפוד ולמצב המושב. פעולות החידוש שלנו מיועדות לכל סוגי הליקויים העלולים להופיע על גבי מושבי הרכב, לרבות, קרעים וסדקים בריפוד העור, חתכים המופיעים בריפודי בד, פרימת תפר, "שקע" הנוצר במושב לאורך זמן, ניקוי והסרת כתמים המופיעים על גבי מושבי הרכב ועוד.

https://www.youtube.com/watch?v=GT9HfV4eEiUhttps://www.youtube.com/watch?v=l1a2879WEDY&t=42shttps://www.youtube.com/watch?v=LjTPynS2u4I&t=1s

חידוש ריפודים לרכב – מה זה בכלל?

ריפודי הרכב בלויים או קרועים? רוצים לחדש את מראה הריפוד ברכב? זקוקים לשירותי ניקוי, תיקון וחידוש של מושבי וריפודי הרכב? הגעתם למקום הנכון! אצלנו בחברת קאר-טק, תוכלו ליהנות מהיצע נרחב של פתרונות מקצועיים המוענקים לכם בתחום חידוש הריפודים לכל סוגי הרכבים. בשורות הבאות ריכזנו עבורכם מידע כללי ומקצועי אודות השירות ואודות חברת קאר-טק, המובילה את תחומי הניקוי, החידוש והתיקון של עולם הריפודים לרכב! שירותי חידוש ריפודים לרכב הינם שירותים מקצועיים המיועדים לכל אחד ואחת מכם המעוניין לחדש, לנקות ולשדרג את מראה פנים חלל הרכב. שירותים אלו מיועדים גם לקהל הפרטי וגם לחברות רכב (חברות השכרה, ליסינג, הסעות, תובלה וכדומה) המחזיקות ברשותן ציי רכב.

חידוש ריפודים לרכב – מה כולל השירות?

כחברה מובילה בתחום חידוש הריפודים לרכב, אנחנו בקאר-טק, מעמידים לרשותכם מגוון נרחב של פתרונות חידוש בהתאם למצבו הנוכחי של הריפוד והמושב. בין יתר פתרונות החידוש המקצועיים שלנו תמצאו:

  • תפירה עילית ומחודשת של ריפוד הבד או העור
  • הסרת כתמים וסימני לכלוך המופיעים על גבי הריפוד
  • תיקון סדקים האופייניים למושבי עור ישנים ובלויים
  • תיקון קרעים וחתכים במושבי עור ובד
  • מילוי ספוגים בתחתית המושב ותיקוני קפיצים
  • צביעת עור
  • החלפת ריפודים והתקנת הריפודים החדשים

כל היצע הפתרונות המקצועיים שלנו מיושם על ידי צוות מנוסה, מיומן ומקצועי, העוסק בתחום תיקון וחידוש מערכות ישיבה מעור ובד מזה עשרות שנים. הידע המקצועי בו אנו עושים שימוש מבוסס על הידע המקצועי של חברת קלינטק, אליה אנו משתייכים. חברת קלינטק, עוסקת בתחום תיקון וחידוש מערכות ישיבה מבד ועור זה למעלה מ-20 שנה, דבר המבטיח לכם יכולות מקצועיות ברמה הגבוהה ביותר בישראל!

חידוש ריפודים לרכב
" לאחר חיפושים רבים באינטרנט, מצאתי את קאר-טק ונכנסתי אליכם עם ריפודי עור שהיו שרוטים ומשופשפים ויצאתי עם ריפודי עור חדשים. תודה רבה "
דורון אלטל
דורון אלטל
" משה מחברת קאר-טק צבע לי את מושבי העור של ברכב שלי. לא האמנתי איך המושבים חזרו להיות רכים ונעמיים למגע שוב מחדש. "
אלי קדוסי
אלי קדוסי
" יום שישי בערב, אנחנו נוסעים לחמותי לקראת קבלת שבת, הבאנו בסיר חריימה דגים. בסיבוב חד ברכב כל הרוטב נשפך על המושבי הבד הנקיים של הרכב. אפשר לתאר את הריח המסריח שהיה לי ברכב החדש שלי ביום למחרת. בחברת קאר-טק שטפו לי יסודי את הריפודים עם חומרים מיוחדים לנטרול ריחות. קיבלתי את הרכב עם ריח של בישום שוב פעם. תודה קאר-טק. "
משה טלבי
משה טלבי
" רכשתי רכב ב מ וו מדהים ביופיו עם ריפודי עור בהירים. נכנסתי לשטיפת רכבים ובמהלך הניקוי גרמו לי נזק לעור ושפשופים בצבע. חיפשתי מומחים לחידוש עורות ומצאתי את חברת קאר טק שחידשו לי את המושבים ברמה גבוהה מאוד . תודה לכם אני שוב חוזר להינות מהרכב שלי!!! "
משה אללי
משה אללי