אנו מאמינים במקצועיות, לכן הלכנו ללמוד את המקצוע מהמקצוענים בחו"ל והנה תעודות ההסמכה

הקודם
הבא

חידוש ריפודים לרכב

חידוש ריפודים לרכב הינו שירות מקצועי המורכב ממספר פעולות  המיועדות לצרכי תיקון, חידוש והחלפה של ריפודי הרכב בהתאם למצב הריפוד ולמצב המושב. פעולות החידוש שלנו מיועדות לכל סוגי הליקויים העלולים להופיע על גבי מושבי הרכב, לרבות, קרעים וסדקים בריפוד העור, חתכים המופיעים בריפודי בד, פרימת תפר, "שקע" הנוצר במושב לאורך זמן, ניקוי והסרת כתמים המופיעים על גבי מושבי הרכב ועוד.

חידוש ריפודים לרכב - מה זה בכלל?

ריפודי הרכב בלויים או קרועים? רוצים לחדש את מראה הריפוד ברכב? זקוקים לשירותי ניקוי, תיקון וחידוש של מושבי וריפודי הרכב? הגעתם למקום הנכון! אצלנו בחברת קאר-טק, תוכלו ליהנות מהיצע נרחב של פתרונות מקצועיים המוענקים לכם בתחום חידוש הריפודים לכל סוגי הרכבים. בשורות הבאות ריכזנו עבורכם מידע כללי ומקצועי אודות השירות ואודות חברת קאר-טק, המובילה את תחומי הניקוי, החידוש והתיקון של עולם הריפודים לרכב! שירותי חידוש ריפודים לרכב הינם שירותים מקצועיים המיועדים לכל אחד ואחת מכם המעוניין לחדש, לנקות ולשדרג את מראה פנים חלל הרכב. שירותים אלו מיועדים גם לקהל הפרטי וגם לחברות רכב (חברות השכרה, ליסינג, הסעות, תובלה וכדומה) המחזיקות ברשותן ציי רכב.

חידוש ריפודים לרכב - מה כולל השירות?

כחברה מובילה בתחום חידוש הריפודים לרכב, אנחנו בקאר-טק, מעמידים לרשותכם מגוון נרחב של פתרונות חידוש בהתאם למצבו הנוכחי של הריפוד והמושב. בין יתר פתרונות החידוש המקצועיים שלנו תמצאו:

  • תפירה עילית ומחודשת של ריפוד הבד או העור
  • הסרת כתמים וסימני לכלוך המופיעים על גבי הריפוד
  • תיקון סדקים האופייניים למושבי עור ישנים ובלויים
  • תיקון קרעים וחתכים במושבי עור ובד
  • מילוי ספוגים בתחתית המושב ותיקוני קפיצים
  • צביעת עור
  • החלפת ריפודים והתקנת הריפודים החדשים

כל היצע הפתרונות המקצועיים שלנו מיושם על ידי צוות מנוסה, מיומן ומקצועי, העוסק בתחום תיקון וחידוש מערכות ישיבה מעור ובד מזה עשרות שנים. הידע המקצועי בו אנו עושים שימוש מבוסס על הידע המקצועי של חברת קלינטק, אליה אנו משתייכים. חברת קלינטק, עוסקת בתחום תיקון וחידוש מערכות ישיבה מבד ועור זה למעלה מ-20 שנה, דבר המבטיח לכם יכולות מקצועיות ברמה הגבוהה ביותר בישראל!

חידוש ריפודים לרכב
ריח של עובש ברכב

ריח של עובש ברכב

ריח של עובש הוא אחד הריחות הקשים להסרה. עובש נובע ממקור רטיבות. כאשר יש רטיבות במקום מסוים והמים עומדים מעל 48 שעות ומעל 22 מעלות, מתחיל להתפתח באזור זה באופן טבעי עובש. עובש הוא סוג של פטרייה הניזונה מהלחות ולבסוף מותירה סימן ירוק של משקעים. 

קרא עוד »
איך להוציא ריח רע מהרכב

איך להוציא ריח רע מהרכב

ריחות רעים רעים יכולים לבוא ממקורות שונים ברכב. זה יכול להיות כתוצאה מעישון ברכב שיוצר ריח של סיגריות, שתן של ילדים או חיות בית כמו כלבים וחתולים, כתוצאה מדברי אוכל שיכולים לעשות לנו ממש רע כמו : חלב, שוקו, רוטב של תבשיל דגים או קופסת טונה שנשפכה.

קרא עוד »
נטרול ריחות רעים ברכב - ריח סיגריות ברכב

איך לנטרל ריח סיגריות ברכב

סילוק ריח סיגריות ברכב ישנם רכבים שנמצאים בבעלות של אנשים שמעשנים. עשן הסיגריות נתפס כמעט בכל מקום בתוך הרכב כמו : הריפודים, השטיחים, התקרה וכל

קרא עוד »
חידוש ריפודים לרכב

חידוש ריפודים לרכב

ריפודי הרכב בלויים או קרועים? רוצים לחדש את מראה הריפוד ברכב? זקוקים לשירותי ניקוי, תיקון וחידוש של מושבי וריפודי הרכב? הגעתם למקום הנכון! אצלנו בחברת קאר-טק, תוכלו ליהנות מהיצע נרחב של פתרונות מקצועיים המוענקים לכם בתחום חידוש הריפודים לכל סוגי הרכבים. בשורות הבאות ריכזנו עבורכם מידע כללי ומקצועי אודות השירות ואודות חברת קאר-טק, המובילה את תחומי הניקוי, החידוש והתיקון של עולם הריפודים לרכב!

קרא עוד »
ניקוי מושבים לרכב

ניקוי מושבים לרכב

ניקוי מושבים לרכב במסגרתו אנו מבצעים ניקיון יסודי לריפודי הרכב וכן מבצעים תהליך של חדירה לשכבות העמוקות של המושב על מנת "לשלוף" ממנו את הלכלוך העקשן, להציף אותו כלפי מעלה ולהסיר אותו לחלוטין. לשם כך יש צורך בחומרים מיוחדים, חלקם מבוססים על קצף החודר אל תוך שכבות הספוג, נדבק ללכלוך וצף כלפי מעלה כשהוא שולף את חלקיקי הלכלוך החוצה, אך בזה לא נגמר תהליך הניקוי. ריפודי הרכב עצמם

קרא עוד »