אנו מאמינים במקצועיות, לכן הלכנו ללמוד את המקצוע מהמקצוענים בחו"ל

ניקוי מושבי רכב

מתמודדים עם ניקוי מושבי רכב, כתמים נוקשים המופיעים על גבי מושבי הרכב? מחפשים אחר שירותי ניקוי מקצועיים למושבי הרכב? הגעתם למקום הנכון! אצלנו בקאר-טק,  תוכלו ליהנות ממגוון נרחב של פתרונות ניקוי מתקדמים המותאמים לכל סוגי המושבים (בד ועור) בכל סוגי הרכבים.

https://www.youtube.com/watch?v=woJ1Ko3R6mkhttps://www.youtube.com/watch?v=SXVWQaPkWVQhttps://www.youtube.com/watch?v=2cQDfFkmwbg

מובילים את תחום ניקוי מושבים רכב

כל שירותי הניקוי המתקדמים שלנו מבוססים על הניסיון המקצועי של חברת קלינטק, החברה המובילה בישראל בניקוי מערכות ישיבה, לרבות, ספות עור ובד. כפועל יוצא מכך, כל שירותי הניקוי המתקדמים שלנו מיושמים באמצעות חומרי ניקוי איכותיים ובעזרת ציוד טכנולוגי הכולל בין היתר שואבי אבק עוצמתיים. כמו כן, שירותי הניקוי שלנו מותאמים באופן ספציפי לכל רכב בנפרד, וזאת על מנת להתאים את אופי הניקוי וחומרי הניקוי בהם אנו עושים שימוש לסוג העור או הרכב הבד ממנו מיוצרים מושבי הרכב.

כחברה מובילה בתחום ניקוי מערכות הישיבה ומושבי הרכב, אנחנו בקאר- טק, מעמידים לרשות כל אחד ואחת מלקוחותינו מגוון נרחב של יתרונות מקצועיים. בין יתר יתרונותינו תמצאו:

  • הליכי ניקוי יסודיים לכל סוגי הרכבים
  • שימוש בחומרי הניקוי המובילים והאיכותיים ביותר בעולם
  • ידע מקצועי המבוסס על מוניטין רב שנים בתחום ניקוי מערכות הישיבה
  • צוות מקצועי מנוסה ומיומן המתאים בעבורכם את שיטת הניקוי לסוג העור או הבד מהם מיוצרים מושבי רכבכם.
  • התמחות מקצועית בשירותי ניקוי המיועדים להסרת כל סוגי הכתמים !
  • שירות ייחודי לבעלי רכבים – טיפול מונע כתמים לאורך זמן! 

באילו מקרים כדאי לבצע ניקוי מושבים ברכב?

ההחלטה מתי לנקות את מושבי הרכב שלכם נמצאת בידיים שלכם. הפדנטים בניכם יעדיפו לעשות זאת אחת לכמה חודשים על מנת לראות כל העת את הרכב נקי ומצוחצח. אך ישנם מקרים שבהם אסור לכם לוותר על ניקוי המושבים ברכב שלכם, שכן זה מה שיכול לעשות את ההבדל עבורכם. ראשית כל מוטב לבצע ניקוי מושבים ברכב באופן תקופתי וקבוע על מנת לשמור על היגיינה, לפני מכירת הרכב (דבר שעשוי להגדיל את הסיכוי שתמכרו את הרכב) וגם אם אתם מעלים תינוקות או ילדים קטנים לרכב כך תוכלו לתת להם רכב נקי, היגייני ומחוטא ברמה הגבוהה ביותר.

ניקוי מושבים ברכב
" לאחר חיפושים רבים באינטרנט, מצאתי את קאר-טק ונכנסתי אליכם עם ריפודי עור שהיו שרוטים ומשופשפים ויצאתי עם ריפודי עור חדשים. תודה רבה "
דורון אלטל
דורון אלטל
" משה מחברת קאר-טק צבע לי את מושבי העור של ברכב שלי. לא האמנתי איך המושבים חזרו להיות רכים ונעמיים למגע שוב מחדש. "
אלי קדוסי
אלי קדוסי
" יום שישי בערב, אנחנו נוסעים לחמותי לקראת קבלת שבת, הבאנו בסיר חריימה דגים. בסיבוב חד ברכב כל הרוטב נשפך על המושבי הבד הנקיים של הרכב. אפשר לתאר את הריח המסריח שהיה לי ברכב החדש שלי ביום למחרת. בחברת קאר-טק שטפו לי יסודי את הריפודים עם חומרים מיוחדים לנטרול ריחות. קיבלתי את הרכב עם ריח של בישום שוב פעם. תודה קאר-טק. "
משה טלבי
משה טלבי