אנו מאמינים במקצועיות, לכן הלכנו ללמוד את המקצוע מהמקצוענים בחו"ל והנה תעודות ההסמכה

הקודם
הבא

ניקוי מושבים לרכב

ניקוי מושבים לרכב הוא שירות המיועד לחדור אל השכבות היותר עמוקות של מושבי הרכב, מעבר לריפוד החיצוני, ולהוציא ממנו את הלכלוך, או לפחות את מרביתו. חזרה על התהליך בתדירות קבועה, תבטיח את התנאים הטובים ביותר למושבים שלכם, ובהתאם לכך תבטיח ריח נעים ברכב בכל עת, נוחות ישיבה וכמובן אסתטיקה לעין. יחד עם זאת, תהליך ניקוי כזה דורש רמה מקצועית גבוהה, ידע כיצד לבצע את הניקיון, ושימוש בחומרי הניקוי המתאימים ובכלי הניקוי הנדרשים, וזה בדיוק מה שתוכלו לקבל בקאר טק המציעה לכם את כל סוגי השירותים סביב הריפודים לרכב.

ניקוי מושבים לרכב - ההבדל הנקי זה עניין של ניסיון!

לנקות את הריפודים זה משהו שעובר אצל כל אחד מאיתנו בראש מדי פעם בפעם, כאשר אנו רואים את הכתמים שהצטברו על ריפודי המושבים. כאשר אנו לוקחים את הרכב לניקוי השבועי בתחנת הדלק, הטיפול לו זוכים מושבי הרכב הוא טיפול של שאיבת אבק ולא יותר. ניקוי זה אמנם מסייע מאוד בתחזוקה יעילה של ריפודי הרכב, אך הוא לחלוטין לא משפיע על כתמים ולכלוך דביק. העניין הוא שהריפוד הוא רק קצה הקרחון, וכאשר ישנו כתם על הריפוד, ייתכן מאוד שהכתם הזה מתחיל הרבה יותר עמוק בתוך המושב של הרכב, בתוך שכבות הספוג שמרכיבות אותו.

ניקוי מושבים לרכב - ניקוי יסודי ללא פשרות!

בקאר טק אנו מציעים לכם שירות ניקוי מושבים לרכב במסגרתו אנו מבצעים ניקיון יסודי לריפודי הרכב וכן מבצעים תהליך של חדירה לשכבות העמוקות של המושב על מנת "לשלוף" ממנו את הלכלוך העקשן, להציף אותו כלפי מעלה ולהסיר אותו לחלוטין. לשם כך יש צורך בחומרים מיוחדים, חלקם מבוססים על קצף החודר אל תוך שכבות הספוג, נדבק ללכלוך וצף כלפי מעלה כשהוא שולף את חלקיקי הלכלוך החוצה, אך בזה לא נגמר תהליך הניקוי. ריפודי הרכב עצמם עשויים להיות עם כתמים עקשניים שיש להסיר אותם מבלי לפגוע באסתטיקה של הריפוד, בגוון שלו, ולבטח מבלי לפגוע בסיבי הבד. כל השירותים המוצעים על ידי קאר טק ובכלל זה תיקון, חידוש, שיקום, חיטוי, החלפה וכן ניקוי מושבים לרכב מבוצעים על ידי צוות עובדים מקצועיים ובאמצעות טכניקות מוכחות שאנו מיישמים מדי יום עבור כל סוגי הרכב. במסגרת תהליך הניקוי אנו נבחן את המושבים שלכם בעין מקצועית, ועל פי הצורך נציע לכם אפשרויות נוספות כמו חידוש ורענון המראה של המושבים, שיקום של הריפוד או כל שירות אחר שיסייע לכם להחזיר את המראה החדש של המושבים לרכב, הכל כמובן נתון לבחירתכם, בהתאם לצרכים שלכם ובהתאם למסגרת התקציב העומדת לרשותכם. בכל מקרה, את ניקוי המושבים נוכל לבצע עבור כל סוג של רכב, ועבור כל מצב בו נתונים המושבים ברכב שלכם.

ניקוי מושבים לרכב
ריח של עובש ברכב

ריח של עובש ברכב

ריח של עובש הוא אחד הריחות הקשים להסרה. עובש נובע ממקור רטיבות. כאשר יש רטיבות במקום מסוים והמים עומדים מעל 48 שעות ומעל 22 מעלות, מתחיל להתפתח באזור זה באופן טבעי עובש. עובש הוא סוג של פטרייה הניזונה מהלחות ולבסוף מותירה סימן ירוק של משקעים. 

קרא עוד »
איך להוציא ריח רע מהרכב

איך להוציא ריח רע מהרכב

ריחות רעים רעים יכולים לבוא ממקורות שונים ברכב. זה יכול להיות כתוצאה מעישון ברכב שיוצר ריח של סיגריות, שתן של ילדים או חיות בית כמו כלבים וחתולים, כתוצאה מדברי אוכל שיכולים לעשות לנו ממש רע כמו : חלב, שוקו, רוטב של תבשיל דגים או קופסת טונה שנשפכה.

קרא עוד »
נטרול ריחות רעים ברכב - ריח סיגריות ברכב

איך לנטרל ריח סיגריות ברכב

סילוק ריח סיגריות ברכב ישנם רכבים שנמצאים בבעלות של אנשים שמעשנים. עשן הסיגריות נתפס כמעט בכל מקום בתוך הרכב כמו : הריפודים, השטיחים, התקרה וכל

קרא עוד »
חידוש ריפודים לרכב

חידוש ריפודים לרכב

ריפודי הרכב בלויים או קרועים? רוצים לחדש את מראה הריפוד ברכב? זקוקים לשירותי ניקוי, תיקון וחידוש של מושבי וריפודי הרכב? הגעתם למקום הנכון! אצלנו בחברת קאר-טק, תוכלו ליהנות מהיצע נרחב של פתרונות מקצועיים המוענקים לכם בתחום חידוש הריפודים לכל סוגי הרכבים. בשורות הבאות ריכזנו עבורכם מידע כללי ומקצועי אודות השירות ואודות חברת קאר-טק, המובילה את תחומי הניקוי, החידוש והתיקון של עולם הריפודים לרכב!

קרא עוד »
ניקוי מושבים לרכב

ניקוי מושבים לרכב

ניקוי מושבים לרכב במסגרתו אנו מבצעים ניקיון יסודי לריפודי הרכב וכן מבצעים תהליך של חדירה לשכבות העמוקות של המושב על מנת "לשלוף" ממנו את הלכלוך העקשן, להציף אותו כלפי מעלה ולהסיר אותו לחלוטין. לשם כך יש צורך בחומרים מיוחדים, חלקם מבוססים על קצף החודר אל תוך שכבות הספוג, נדבק ללכלוך וצף כלפי מעלה כשהוא שולף את חלקיקי הלכלוך החוצה, אך בזה לא נגמר תהליך הניקוי. ריפודי הרכב עצמם

קרא עוד »