אנו מאמינים במקצועיות, לכן הלכנו ללמוד את המקצוע מהמקצוענים בחו"ל

ניקוי מושבים לרכב

ניקוי מושבים לרכב הוא שירות המיועד לחדור אל השכבות היותר עמוקות של מושבי הרכב, מעבר לריפוד החיצוני, ולהוציא ממנו את הלכלוך, או לפחות את מרביתו. חזרה על התהליך בתדירות קבועה, תבטיח את התנאים הטובים ביותר למושבים שלכם, ובהתאם לכך תבטיח ריח נעים ברכב בכל עת, נוחות ישיבה וכמובן אסתטיקה לעין. יחד עם זאת, תהליך ניקוי כזה דורש רמה מקצועית גבוהה, ידע כיצד לבצע את הניקיון, ושימוש בחומרי הניקוי המתאימים ובכלי הניקוי הנדרשים, וזה בדיוק מה שתוכלו לקבל בקאר טק המציעה לכם את כל סוגי השירותים סביב הריפודים לרכב.

ניקוי מושבים לרכב
– ההבדל הנקי זה עניין של ניסיון!

לנקות את הריפודים זה משהו שעובר אצל כל אחד מאיתנו בראש מדי פעם בפעם, כאשר אנו רואים את הכתמים שהצטברו על ריפודי המושבים. כאשר אנו לוקחים את הרכב לניקוי השבועי בתחנת הדלק, הטיפול לו זוכים מושבי הרכב הוא טיפול של שאיבת אבק ולא יותר. ניקוי זה אמנם מסייע מאוד בתחזוקה יעילה של ריפודי הרכב, אך הוא לחלוטין לא משפיע על כתמים ולכלוך דביק. העניין הוא שהריפוד הוא רק קצה הקרחון, וכאשר ישנו כתם על הריפוד, ייתכן מאוד שהכתם הזה מתחיל הרבה יותר עמוק בתוך המושב של הרכב, בתוך שכבות הספוג שמרכיבות אותו.

ניקוי מושבים לרכב – ניקוי יסודי ללא פשרות!

בקאר טק אנו מציעים לכם שירות ניקוי מושבים לרכב במסגרתו אנו מבצעים ניקיון יסודי לריפודי הרכב וכן מבצעים תהליך של חדירה לשכבות העמוקות של המושב על מנת "לשלוף" ממנו את הלכלוך העקשן, להציף אותו כלפי מעלה ולהסיר אותו לחלוטין. לשם כך יש צורך בחומרים מיוחדים, חלקם מבוססים על קצף החודר אל תוך שכבות הספוג, נדבק ללכלוך וצף כלפי מעלה כשהוא שולף את חלקיקי הלכלוך החוצה, אך בזה לא נגמר תהליך הניקוי. ריפודי הרכב עצמם עשויים להיות עם כתמים עקשניים שיש להסיר אותם מבלי לפגוע באסתטיקה של הריפוד, בגוון שלו, ולבטח מבלי לפגוע בסיבי הבד. כל השירותים המוצעים על ידי קאר טק ובכלל זה תיקון, חידוש, שיקום, חיטוי, החלפה וכן ניקוי מושבים לרכב מבוצעים על ידי צוות עובדים מקצועיים ובאמצעות טכניקות מוכחות שאנו מיישמים מדי יום עבור כל סוגי הרכב. במסגרת תהליך הניקוי אנו נבחן את המושבים שלכם בעין מקצועית, ועל פי הצורך נציע לכם אפשרויות נוספות כמו חידוש ורענון המראה של המושבים, שיקום של הריפוד או כל שירות אחר שיסייע לכם להחזיר את המראה החדש של המושבים לרכב, הכל כמובן נתון לבחירתכם, בהתאם לצרכים שלכם ובהתאם למסגרת התקציב העומדת לרשותכם. בכל מקרה, את ניקוי המושבים נוכל לבצע עבור כל סוג של רכב, ועבור כל מצב בו נתונים המושבים ברכב שלכם.

ניקוי מושבים לרכב
" לאחר חיפושים רבים באינטרנט, מצאתי את קאר-טק ונכנסתי אליכם עם ריפודי עור שהיו שרוטים ומשופשפים ויצאתי עם ריפודי עור חדשים. תודה רבה "
דורון אלטל
דורון אלטל
" משה מחברת קאר-טק צבע לי את מושבי העור של ברכב שלי. לא האמנתי איך המושבים חזרו להיות רכים ונעמיים למגע שוב מחדש. "
אלי קדוסי
אלי קדוסי
" יום שישי בערב, אנחנו נוסעים לחמותי לקראת קבלת שבת, הבאנו בסיר חריימה דגים. בסיבוב חד ברכב כל הרוטב נשפך על המושבי הבד הנקיים של הרכב. אפשר לתאר את הריח המסריח שהיה לי ברכב החדש שלי ביום למחרת. בחברת קאר-טק שטפו לי יסודי את הריפודים עם חומרים מיוחדים לנטרול ריחות. קיבלתי את הרכב עם ריח של בישום שוב פעם. תודה קאר-טק. "
משה טלבי
משה טלבי
" רכשתי רכב ב מ וו מדהים ביופיו עם ריפודי עור בהירים. נכנסתי לשטיפת רכבים ובמהלך הניקוי גרמו לי נזק לעור ושפשופים בצבע. חיפשתי מומחים לחידוש עורות ומצאתי את חברת קאר טק שחידשו לי את המושבים ברמה גבוהה מאוד . תודה לכם אני שוב חוזר להינות מהרכב שלי!!! "
משה אללי
משה אללי