אנו מאמינים במקצועיות, לכן הלכנו ללמוד את המקצוע מהמקצוענים בחו"ל

ניקוי מושבי רכב

מתמודדים עם ניקוי מושבי רכב, כתמים נוקשים המופיעים על גבי מושבי הרכב? מחפשים אחר שירותי ניקוי מקצועיים למושבי הרכב? הגעתם למקום הנכון! אצלנו בקאר-טק,  תוכלו ליהנות ממגוון נרחב של פתרונות ניקוי מתקדמים המותאמים לכל סוגי המושבים (בד ועור) בכל סוגי הרכבים.

ניקוי מושבי רכב – מובילים את תחום ניקוי המושבים לרכב

כל שירותי הניקוי המתקדמים שלנו מבוססים על הניסיון המקצועי של חברת קלינטק, החברה המובילה בישראל בניקוי מערכות ישיבה, לרבות, ספות עור ובד. כפועל יוצא מכך, כל שירותי הניקוי המתקדמים שלנו מיושמים באמצעות חומרי ניקוי איכותיים ובעזרת ציוד טכנולוגי הכולל בין היתר שואבי אבק עוצמתיים. כמו כן, שירותי הניקוי שלנו מותאמים באופן ספציפי לכל רכב בנפרד, וזאת על מנת להתאים את אופי הניקוי וחומרי הניקוי בהם אנו עושים שימוש לסוג העור או הרכב הבד ממנו מיוצרים מושבי הרכב.

כחברה מובילה בתחום ניקוי מערכות הישיבה ומושבי הרכב, אנחנו בקאר- טק, מעמידים לרשות כל אחד ואחת מלקוחותינו מגוון נרחב של יתרונות מקצועיים. בין יתר יתרונותינו תמצאו:

 • הליכי ניקוי יסודיים לכל סוגי הרכבים
 • שימוש בחומרי הניקוי המובילים והאיכותיים ביותר בעולם
 • ידע מקצועי המבוסס על מוניטין רב שנים בתחום ניקוי מערכות הישיבה
 • צוות מקצועי מנוסה ומיומן המתאים בעבורכם את שיטת הניקוי לסוג העור או הבד מהם מיוצרים מושבי רכבכם.
 • התמחות מקצועית בשירותי ניקוי המיועדים להסרת כל סוגי הכתמים!
 • שירות ייחודי לבעלי רכבים – טיפול מונע כתמים לאורך זמן!

ניקוי מושבי רכב – כל הפתרונות למושבי הרכב במקום אחד!

במסגרת שירותי הניקוי המקצועיים שלנו, אנו מאפשרים לכל אחד ואחת מלקוחותינו, ליהנות גם מהיצע נרחב של פתרונות תיקון וחידוש מושבים. פתרונות אלו כוללים בין היתר: צביעת מושבי עור, תיקון קרעים וסדקים במושבי העור, תיקון קרעים במושבי בד, תיקון "שקעים" במושבי העור, שירותי נטרול ריחות צחנה העולים ממושבי הרכב ועוד. אנחנו בחברת קאר-טק, מתמחים בטיפולי ניקוי המיועדים להסרת כל סוגי הכתמים ממושבי הרכב. התמחות זו מבוססת על ידע מקצועי ומוניטין רב שנים בתחום ניקוי מערכות הישיבה. בין יתר סוגי הכתמים אותם אנו מסירים במהלך טיפולי הניקוי המקצועיים שלנו תמצאו:

 • כתמי מים -קפה, תה, קולה, שתייה קלה וכדומה.
 • כתמי שומן  מהחי והצומח- רטבים, מזונות עתירי שומן וכדומה.
 • כתמי שומן סינטטי- שמן מנוע, גריז וכדומה.
 • כתמי צבע מאכל ויין
 • כתמי הפרשות גוף -תופעה הרווחת בקרב בעלים של חיות מחמד הנוהגים לצרף אותן לנסיעות המשפחתיות.

במידה וגם אתם מתמודדים עם מושבי רכב מוזנחים, בלויים או ישנים, ובמידה וגם במושבי הרכב שלכם מופיעים כתמים קשים להסרה, זה הזמן להכיר מקרוב את כל השירות הכי מבריק בשטח- שירותי ניקוי מושבים ברכב של חברת קאר-טק.

ניקוי רכב פנימי
" לאחר חיפושים רבים באינטרנט, מצאתי את קאר-טק ונכנסתי אליכם עם ריפודי עור שהיו שרוטים ומשופשפים ויצאתי עם ריפודי עור חדשים. תודה רבה "
דורון אלטל
דורון אלטל
" משה מחברת קאר-טק צבע לי את מושבי העור של ברכב שלי. לא האמנתי איך המושבים חזרו להיות רכים ונעמיים למגע שוב מחדש. "
אלי קדוסי
אלי קדוסי
" יום שישי בערב, אנחנו נוסעים לחמותי לקראת קבלת שבת, הבאנו בסיר חריימה דגים. בסיבוב חד ברכב כל הרוטב נשפך על המושבי הבד הנקיים של הרכב. אפשר לתאר את הריח המסריח שהיה לי ברכב החדש שלי ביום למחרת. בחברת קאר-טק שטפו לי יסודי את הריפודים עם חומרים מיוחדים לנטרול ריחות. קיבלתי את הרכב עם ריח של בישום שוב פעם. תודה קאר-טק. "
משה טלבי
משה טלבי
" רכשתי רכב ב מ וו מדהים ביופיו עם ריפודי עור בהירים. נכנסתי לשטיפת רכבים ובמהלך הניקוי גרמו לי נזק לעור ושפשופים בצבע. חיפשתי מומחים לחידוש עורות ומצאתי את חברת קאר טק שחידשו לי את המושבים ברמה גבוהה מאוד . תודה לכם אני שוב חוזר להינות מהרכב שלי!!! "
משה אללי
משה אללי