אנו מאמינים במקצועיות, לכן הלכנו ללמוד את המקצוע מהמקצוענים בחו"ל והנה תעודות ההסמכה

הקודם
הבא

ניקוי מושבי רכב

מתמודדים עם ניקוי מושבי רכב, כתמים נוקשים המופיעים על גבי מושבי הרכב? מחפשים אחר שירותי ניקוי מקצועיים למושבי הרכב? הגעתם למקום הנכון! אצלנו בקאר-טק,  תוכלו ליהנות ממגוון נרחב של פתרונות ניקוי מתקדמים המותאמים לכל סוגי המושבים (בד ועור) בכל סוגי הרכבים.

ניקוי מושבי רכב - מובילים את תחום ניקוי המושבים לרכב

כל שירותי הניקוי המתקדמים שלנו מבוססים על הניסיון המקצועי של חברת קלינטק, החברה המובילה בישראל בניקוי מערכות ישיבה, לרבות, ספות עור ובד. כפועל יוצא מכך, כל שירותי הניקוי המתקדמים שלנו מיושמים באמצעות חומרי ניקוי איכותיים ובעזרת ציוד טכנולוגי הכולל בין היתר שואבי אבק עוצמתיים. כמו כן, שירותי הניקוי שלנו מותאמים באופן ספציפי לכל רכב בנפרד, וזאת על מנת להתאים את אופי הניקוי וחומרי הניקוי בהם אנו עושים שימוש לסוג העור או הרכב הבד ממנו מיוצרים מושבי הרכב.

כחברה מובילה בתחום ניקוי מערכות הישיבה ומושבי הרכב, אנחנו בקאר- טק, מעמידים לרשות כל אחד ואחת מלקוחותינו מגוון נרחב של יתרונות מקצועיים. בין יתר יתרונותינו תמצאו:

 • הליכי ניקוי יסודיים לכל סוגי הרכבים
 • שימוש בחומרי הניקוי המובילים והאיכותיים ביותר בעולם
 • ידע מקצועי המבוסס על מוניטין רב שנים בתחום ניקוי מערכות הישיבה
 • צוות מקצועי מנוסה ומיומן המתאים בעבורכם את שיטת הניקוי לסוג העור או הבד מהם מיוצרים מושבי רכבכם.
 • התמחות מקצועית בשירותי ניקוי המיועדים להסרת כל סוגי הכתמים!
 • שירות ייחודי לבעלי רכבים – טיפול מונע כתמים לאורך זמן! 

ניקוי מושבי רכב - כל הפתרונות למושבי הרכב במקום אחד!

במסגרת שירותי הניקוי המקצועיים שלנו, אנו מאפשרים לכל אחד ואחת מלקוחותינו, ליהנות גם מהיצע נרחב של פתרונות תיקון וחידוש מושבים. פתרונות אלו כוללים בין היתר: צביעת מושבי עור, תיקון קרעים וסדקים במושבי העור, תיקון קרעים במושבי בד, תיקון "שקעים" במושבי העור, שירותי נטרול ריחות צחנה העולים ממושבי הרכב ועוד. אנחנו בחברת קאר-טק, מתמחים בטיפולי ניקוי המיועדים להסרת כל סוגי הכתמים ממושבי הרכב. התמחות זו מבוססת על ידע מקצועי ומוניטין רב שנים בתחום ניקוי מערכות הישיבה. בין יתר סוגי הכתמים אותם אנו מסירים במהלך טיפולי הניקוי המקצועיים שלנו תמצאו:  

 • כתמי מים -קפה, תה, קולה, שתייה קלה וכדומה.
 • כתמי שומן  מהחי והצומח- רטבים, מזונות עתירי שומן וכדומה.
 • כתמי שומן סינטטי- שמן מנוע, גריז וכדומה.
 • כתמי צבע מאכל ויין
 • כתמי הפרשות גוף -תופעה הרווחת בקרב בעלים של חיות מחמד הנוהגים לצרף אותן לנסיעות המשפחתיות.

במידה וגם אתם מתמודדים עם מושבי רכב מוזנחים, בלויים או ישנים, ובמידה וגם במושבי הרכב שלכם מופיעים כתמים קשים להסרה, זה הזמן להכיר מקרוב את כל השירות הכי מבריק בשטח- שירותי ניקוי מושבים ברכב של חברת קאר-טק. 

ניקוי רכב פנימי - ניקוי ריפודים לרכב - ניקוי ריח עובש
ריח של עובש ברכב

ריח של עובש ברכב

ריח של עובש הוא אחד הריחות הקשים להסרה. עובש נובע ממקור רטיבות. כאשר יש רטיבות במקום מסוים והמים עומדים מעל 48 שעות ומעל 22 מעלות, מתחיל להתפתח באזור זה באופן טבעי עובש. עובש הוא סוג של פטרייה הניזונה מהלחות ולבסוף מותירה סימן ירוק של משקעים. 

קרא עוד »
איך להוציא ריח רע מהרכב

איך להוציא ריח רע מהרכב

ריחות רעים רעים יכולים לבוא ממקורות שונים ברכב. זה יכול להיות כתוצאה מעישון ברכב שיוצר ריח של סיגריות, שתן של ילדים או חיות בית כמו כלבים וחתולים, כתוצאה מדברי אוכל שיכולים לעשות לנו ממש רע כמו : חלב, שוקו, רוטב של תבשיל דגים או קופסת טונה שנשפכה.

קרא עוד »
נטרול ריחות רעים ברכב - ריח סיגריות ברכב

איך לנטרל ריח סיגריות ברכב

סילוק ריח סיגריות ברכב ישנם רכבים שנמצאים בבעלות של אנשים שמעשנים. עשן הסיגריות נתפס כמעט בכל מקום בתוך הרכב כמו : הריפודים, השטיחים, התקרה וכל

קרא עוד »
חידוש ריפודים לרכב

חידוש ריפודים לרכב

ריפודי הרכב בלויים או קרועים? רוצים לחדש את מראה הריפוד ברכב? זקוקים לשירותי ניקוי, תיקון וחידוש של מושבי וריפודי הרכב? הגעתם למקום הנכון! אצלנו בחברת קאר-טק, תוכלו ליהנות מהיצע נרחב של פתרונות מקצועיים המוענקים לכם בתחום חידוש הריפודים לכל סוגי הרכבים. בשורות הבאות ריכזנו עבורכם מידע כללי ומקצועי אודות השירות ואודות חברת קאר-טק, המובילה את תחומי הניקוי, החידוש והתיקון של עולם הריפודים לרכב!

קרא עוד »
ניקוי מושבים לרכב

ניקוי מושבים לרכב

ניקוי מושבים לרכב במסגרתו אנו מבצעים ניקיון יסודי לריפודי הרכב וכן מבצעים תהליך של חדירה לשכבות העמוקות של המושב על מנת "לשלוף" ממנו את הלכלוך העקשן, להציף אותו כלפי מעלה ולהסיר אותו לחלוטין. לשם כך יש צורך בחומרים מיוחדים, חלקם מבוססים על קצף החודר אל תוך שכבות הספוג, נדבק ללכלוך וצף כלפי מעלה כשהוא שולף את חלקיקי הלכלוך החוצה, אך בזה לא נגמר תהליך הניקוי. ריפודי הרכב עצמם

קרא עוד »