ניקוי פנימי לרכב

ניקוי פנימי לרכב הוא מסוג הניקיונות החשובים ביותר עבור הרכב הפרטי שלכם, שכן ככל שהרכב שלכם יהיה נקי יותר כך תוכלו ליהנות בזמן השהות בו. ברור מאליו כי תחת לוחות הזמנים העמוסים של כל אחד ואחת מאיתנו קשה מאוד למצוא זמן פנוי על מנת לנקות את הרכב. אך בעידן שבו כל אחד מאיתנו מבלה שעות רבות מידיי שבוע בנסיעות ממקום למקום, רמת ההיגיינה והניקיון של הרכב חשובה מאוד על מנת שתרגישו בנוח. אצלנו תוכלו לקבל ניקיון פנימי עבור הרכב שלכם ברמה הגבוהה ביותר, תוך הקפדה על כל הדברים הקטנים בעת הניקיון עצמו. לכן חשוב מאוד שלא תתפשרו על החברה שתספק לכם את שירותי הניקיון לרכב שלכם, כי זה מה שיכול לעשות את ההבדל בין ניקיון מושלם לניקיון רגיל.

אנו מאמינים במקצועיות, לכן הלכנו ללמוד את המקצוע מהמקצוענים בחו"ל והנה תעודות ההסמכה

הקודם
הבא

כל כמה זמן מומלץ לבצע ניקוי פנימי לרכב?

הניקיון הפנימי של הרכב שלכם הוא מאוד חשוב, והתדירות שלו תלויה בעיקר בכם למען האמת. ככל שתצליחו לשמור על הרכב שלכם נקי יותר מבפנים, כך מידת התדירות של הניקיון תלך ותפחת. בדרך כלל מרבית האנשים מעדיפים לבצע ניקיון פנימי לרכב כל שבועיים עד חודש. כיום תוכלו למצוא מבחר ענק של מקומות שבהם ניתן לנקות את הרכב, ולכן הבחירה היא הרבה יותר קלה ופשוטה מאשר הייתה בעבר. אך כמו בכל דילמה כאשר בוחרים איש מקצוע, חשוב מאוד שלא תתפשרו על איכות הניקיון ועל ההקפדה על הדברים הקטנים. ניקוי פנימי לרכב יכול לעשות את כל ההבדל בנסיעה שלכם, אתם תרגישו הרבה יותר בנוח לנסוע ברכב נקי מאשר ברכב מלוכלך.

האם ניתן לבצע ניקוי פנימי לרכב באופן עצמאי?

אנשים רבים מעדיפים לבצע את הניקיון לרכב שלהם באופן עצמאי, וזה בהחלט אפשרי. אך עליכם לזכור כי את התכשירים הנכונים והמתאימים ביותר עבור הרכב שלכם תוכלו למצוא רק אצל אנשי מקצוע אשר מתמחים בתחום ניקיון הרכבים. לא מן הנמנע כי בראייה לטווח הרחוק אתם עלולים לעשות נזק לרכב שלכם על ידי שימוש בתכשירים שאינם מיועדים לדשבורד או למראות. לכן חשוב מאוד שלא תיקחו סיכונים, ואת הניקיונות הרציניים לרכב שלכם תבצעו רק אצל אנשי מקצוע אשר מכירים את התחום ויספקו לכם את כל מה שאתם צריכים. בוודאי כאשר היום תוכלו לקבל ניקיון פנימי לרכב שלכם במחירים אטרקטיביים אשר משתלמים לכל כיס ויחסכו לכם לא מעט כאב ראש.

ניקוי פנימי לרכב - תיקון ריפודי עור לרכב
ריח של עובש ברכב

ריח של עובש ברכב

ריח של עובש הוא אחד הריחות הקשים להסרה. עובש נובע ממקור רטיבות. כאשר יש רטיבות במקום מסוים והמים עומדים מעל 48 שעות ומעל 22 מעלות, מתחיל להתפתח באזור זה באופן טבעי עובש. עובש הוא סוג של פטרייה הניזונה מהלחות ולבסוף מותירה סימן ירוק של משקעים. 

קרא עוד »
איך להוציא ריח רע מהרכב

איך להוציא ריח רע מהרכב

ריחות רעים רעים יכולים לבוא ממקורות שונים ברכב. זה יכול להיות כתוצאה מעישון ברכב שיוצר ריח של סיגריות, שתן של ילדים או חיות בית כמו כלבים וחתולים, כתוצאה מדברי אוכל שיכולים לעשות לנו ממש רע כמו : חלב, שוקו, רוטב של תבשיל דגים או קופסת טונה שנשפכה.

קרא עוד »
נטרול ריחות רעים ברכב - ריח סיגריות ברכב

איך לנטרל ריח סיגריות ברכב

סילוק ריח סיגריות ברכב ישנם רכבים שנמצאים בבעלות של אנשים שמעשנים. עשן הסיגריות נתפס כמעט בכל מקום בתוך הרכב כמו : הריפודים, השטיחים, התקרה וכל

קרא עוד »
חידוש ריפודים לרכב

חידוש ריפודים לרכב

ריפודי הרכב בלויים או קרועים? רוצים לחדש את מראה הריפוד ברכב? זקוקים לשירותי ניקוי, תיקון וחידוש של מושבי וריפודי הרכב? הגעתם למקום הנכון! אצלנו בחברת קאר-טק, תוכלו ליהנות מהיצע נרחב של פתרונות מקצועיים המוענקים לכם בתחום חידוש הריפודים לכל סוגי הרכבים. בשורות הבאות ריכזנו עבורכם מידע כללי ומקצועי אודות השירות ואודות חברת קאר-טק, המובילה את תחומי הניקוי, החידוש והתיקון של עולם הריפודים לרכב!

קרא עוד »
ניקוי מושבים לרכב

ניקוי מושבים לרכב

ניקוי מושבים לרכב במסגרתו אנו מבצעים ניקיון יסודי לריפודי הרכב וכן מבצעים תהליך של חדירה לשכבות העמוקות של המושב על מנת "לשלוף" ממנו את הלכלוך העקשן, להציף אותו כלפי מעלה ולהסיר אותו לחלוטין. לשם כך יש צורך בחומרים מיוחדים, חלקם מבוססים על קצף החודר אל תוך שכבות הספוג, נדבק ללכלוך וצף כלפי מעלה כשהוא שולף את חלקיקי הלכלוך החוצה, אך בזה לא נגמר תהליך הניקוי. ריפודי הרכב עצמם

קרא עוד »