אנו מאמינים במקצועיות, לכן הלכנו ללמוד את המקצוע מהמקצוענים בחו"ל

ניקוי ריפודים לרכב

מושבי הרכב שלכם סובלים מסימני לכלוך וכתמים נוקשים? פעולות הניקוי הסטנדרטיות לא מצליחות להעלים את הכתמים המופיעים על גבי מושבי הרכב? רוצים ניקוי ריפודים לרכב? הגעתם למקום הנכון! אצלנו ב:קאר- טק, תוכלו ליהנות מהיצע נרחב של פתרונות ניקוי המותאמים לכל סוגי הרכבים ולכל סוגי הריפודים, לרבות, ריפודי עור לרכב וריפודי בד לרכב. היצע הפתרונות שלנו בתחום ניקוי הריפודים לרכב, מבטיח גם לכם את התוצאה המבריקה ביותר, דבר המאפשר לכם ליהנות ממושבי רכב מחודשים, משודרגים ונקיים.

ניקוי ריפודים לרכב
– ההבדל הנקי זה עניין של ניסיון!

חברת קאר טק הנמנית על קבוצת קלינטק, הנחשבת לאחת מחברות הניקוי והתיקון המובילות ביותר בישראל בתחום הריפוד, מעמידה לרשותכם מגוון נרחב של יתרונות מקצועיים המבטיחים לכם את התוצאה המבריקה ביותר בשטח. בין יתר יתרונותינו המקצועיים תמצאו:

  • שירותי ניקוי ריפודים לרכב בהתאם לסוג העור או הרכב הבד מהם מיוצר הריפוד ברכב
  • שירותי ניקוי המיושמים באמצעות חומרי הניקוי המובילים והמתקדמים ביותר בעולם
  • שירות מהיר, יעיל ואיכותי המתמודד עם גם סימני הלכלוך והכתמים הנוקשים ביותר
  • ידע מקצועי המתבסס על ניסיון מקצועי של אחת מחברות הניקוי המובילות ביותר בישראל בתחום הריפוד.

שירותי ניקוי ריפודים לרכב שלנו מיועדים לצרכי הסרתו של כתם אפשרי, לרבות, כתמי שמן וצבע, כתמי צואה (תופעה רווחת בקרב אנשים המחזיקים בחיות מחמד), כתמי איפור, צבעי מאכל וכדומה. בנוסף לשירותי ניקוי ריפודים לרכב, אנחנו בחברת קאר-טק, מעמידים לרשותכם מגוון נרחב של פתרונות ושירותים נלווים הכוללים בין היתר: צביעת מושבי עור לרכב, חידוש מושבי עור ובד לרכב, תיקון מושבי עור ובד פגומים (סדק+קרע), תיקוני תפירה ועוד. מכלול השירותים המוצע על ידינו, מאפשר לכל אחד ואחת מכם, להתאים את אופי השירות בהתאם למצבם הנוכחי של מושבי הרכב, וכל זאת בהתאם לסוג העור או הרכב הבד המותקן ברכבכם.

ניקוי ריפודים לרכב – ניקוי יסודי ללא פשרות!

על מנת להעמיד לרשותכם את שירותי ניקוי ריפודים לרכב האיכותיים והמקצועיים ביותר, אנחנו בחברת קאר- טק, מעמידים לרשותכם מסלול שירות אישי, המאפשר לכל אחד ואחת מכם ליהנות מהתאמת פתרון הניקוי בהתאם לסוג הרכב העומד לרשותו, ובהתאם למצבם הנוכחי של מושבי הריפוד ברכב. צוות מקצועי מטעמנו יבצע עבורכם בדיקה ראשונית בנוגע לסוג העור או הרכב הבד מהם מיוצר הריפוד ברכבכם, ולאחר מכן, יתאים עבורכם באופן המדויק ביותר את אופן הניקוי והליכי הניקוי. עם סיום הליכי הניקוי המקצועיים שלנו, אנו נייעץ לכם ונדריך אתכם בכל הנוגע לתחזוקת מושבי הרכב לאורך זמן.

ניקוי רכב פנימי - ניקוי ריפודים לרכב
" לאחר חיפושים רבים באינטרנט, מצאתי את קאר-טק ונכנסתי אליכם עם ריפודי עור שהיו שרוטים ומשופשפים ויצאתי עם ריפודי עור חדשים. תודה רבה "
דורון אלטל
דורון אלטל
" משה מחברת קאר-טק צבע לי את מושבי העור של ברכב שלי. לא האמנתי איך המושבים חזרו להיות רכים ונעמיים למגע שוב מחדש. "
אלי קדוסי
אלי קדוסי
" יום שישי בערב, אנחנו נוסעים לחמותי לקראת קבלת שבת, הבאנו בסיר חריימה דגים. בסיבוב חד ברכב כל הרוטב נשפך על המושבי הבד הנקיים של הרכב. אפשר לתאר את הריח המסריח שהיה לי ברכב החדש שלי ביום למחרת. בחברת קאר-טק שטפו לי יסודי את הריפודים עם חומרים מיוחדים לנטרול ריחות. קיבלתי את הרכב עם ריח של בישום שוב פעם. תודה קאר-טק. "
משה טלבי
משה טלבי
" רכשתי רכב ב מ וו מדהים ביופיו עם ריפודי עור בהירים. נכנסתי לשטיפת רכבים ובמהלך הניקוי גרמו לי נזק לעור ושפשופים בצבע. חיפשתי מומחים לחידוש עורות ומצאתי את חברת קאר טק שחידשו לי את המושבים ברמה גבוהה מאוד . תודה לכם אני שוב חוזר להינות מהרכב שלי!!! "
משה אללי
משה אללי