אנו מאמינים במקצועיות, לכן הלכנו ללמוד את המקצוע מהמקצוענים בחו"ל והנה תעודות ההסמכה

הקודם
הבא

ניקוי ריפודים לרכב

מושבי הרכב שלכם סובלים מסימני לכלוך וכתמים נוקשים? פעולות הניקוי הסטנדרטיות לא מצליחות להעלים את הכתמים המופיעים על גבי מושבי הרכב? רוצים ניקוי ריפודים לרכב? הגעתם למקום הנכון! אצלנו ב:קאר- טק, תוכלו ליהנות מהיצע נרחב של פתרונות ניקוי המותאמים לכל סוגי הרכבים ולכל סוגי הריפודים, לרבות, ריפודי עור לרכב וריפודי בד לרכב. היצע הפתרונות שלנו בתחום ניקוי הריפודים לרכב, מבטיח גם לכם את התוצאה המבריקה ביותר, דבר המאפשר לכם ליהנות ממושבי רכב מחודשים, משודרגים ונקיים.

ניקוי ריפודים לרכב - ההבדל הנקי זה עניין של ניסיון!

חברת קאר טק הנמנית על קבוצת קלינטק, הנחשבת לאחת מחברות הניקוי והתיקון המובילות ביותר בישראל בתחום הריפוד, מעמידה לרשותכם מגוון נרחב של יתרונות מקצועיים המבטיחים לכם את התוצאה המבריקה ביותר בשטח. בין יתר יתרונותינו המקצועיים תמצאו:

  • שירותי ניקוי ריפודים לרכב בהתאם לסוג העור או הרכב הבד מהם מיוצר הריפוד ברכב
  • שירותי ניקוי המיושמים באמצעות חומרי הניקוי המובילים והמתקדמים ביותר בעולם
  • שירות מהיר, יעיל ואיכותי המתמודד עם גם סימני הלכלוך והכתמים הנוקשים ביותר
  • ידע מקצועי המתבסס על ניסיון מקצועי של אחת מחברות הניקוי המובילות ביותר בישראל בתחום הריפוד.

שירותי ניקוי ריפודים לרכב שלנו מיועדים לצרכי הסרתו של כתם אפשרי, לרבות, כתמי שמן וצבע, כתמי צואה (תופעה רווחת בקרב אנשים המחזיקים בחיות מחמד), כתמי איפור, צבעי מאכל וכדומה. בנוסף לשירותי ניקוי ריפודים לרכב, אנחנו בחברת קאר-טק, מעמידים לרשותכם מגוון נרחב של פתרונות ושירותים נלווים הכוללים בין היתר: צביעת מושבי עור לרכב, חידוש מושבי עור ובד לרכב, תיקון מושבי עור ובד פגומים (סדק+קרע), תיקוני תפירה ועוד. מכלול השירותים המוצע על ידינו, מאפשר לכל אחד ואחת מכם, להתאים את אופי השירות בהתאם למצבם הנוכחי של מושבי הרכב, וכל זאת בהתאם לסוג העור או הרכב הבד המותקן ברכבכם.

ניקוי ריפודים לרכב - ניקוי יסודי ללא פשרות!

על מנת להעמיד לרשותכם את שירותי ניקוי ריפודים לרכב האיכותיים והמקצועיים ביותר, אנחנו בחברת קאר- טק, מעמידים לרשותכם מסלול שירות אישי, המאפשר לכל אחד ואחת מכם ליהנות מהתאמת פתרון הניקוי בהתאם לסוג הרכב העומד לרשותו, ובהתאם למצבם הנוכחי של מושבי הריפוד ברכב. צוות מקצועי מטעמנו יבצע עבורכם בדיקה ראשונית בנוגע לסוג העור או הרכב הבד מהם מיוצר הריפוד ברכבכם, ולאחר מכן, יתאים עבורכם באופן המדויק ביותר את אופן הניקוי והליכי הניקוי. עם סיום הליכי הניקוי המקצועיים שלנו, אנו נייעץ לכם ונדריך אתכם בכל הנוגע לתחזוקת מושבי הרכב לאורך זמן.

ניקוי רכב פנימי - ניקוי ריפודים לרכב - ניקוי ריח עובש
ריח של עובש ברכב

ריח של עובש ברכב

ריח של עובש הוא אחד הריחות הקשים להסרה. עובש נובע ממקור רטיבות. כאשר יש רטיבות במקום מסוים והמים עומדים מעל 48 שעות ומעל 22 מעלות, מתחיל להתפתח באזור זה באופן טבעי עובש. עובש הוא סוג של פטרייה הניזונה מהלחות ולבסוף מותירה סימן ירוק של משקעים. 

קרא עוד »
איך להוציא ריח רע מהרכב

איך להוציא ריח רע מהרכב

ריחות רעים רעים יכולים לבוא ממקורות שונים ברכב. זה יכול להיות כתוצאה מעישון ברכב שיוצר ריח של סיגריות, שתן של ילדים או חיות בית כמו כלבים וחתולים, כתוצאה מדברי אוכל שיכולים לעשות לנו ממש רע כמו : חלב, שוקו, רוטב של תבשיל דגים או קופסת טונה שנשפכה.

קרא עוד »
נטרול ריחות רעים ברכב - ריח סיגריות ברכב

איך לנטרל ריח סיגריות ברכב

סילוק ריח סיגריות ברכב ישנם רכבים שנמצאים בבעלות של אנשים שמעשנים. עשן הסיגריות נתפס כמעט בכל מקום בתוך הרכב כמו : הריפודים, השטיחים, התקרה וכל

קרא עוד »
חידוש ריפודים לרכב

חידוש ריפודים לרכב

ריפודי הרכב בלויים או קרועים? רוצים לחדש את מראה הריפוד ברכב? זקוקים לשירותי ניקוי, תיקון וחידוש של מושבי וריפודי הרכב? הגעתם למקום הנכון! אצלנו בחברת קאר-טק, תוכלו ליהנות מהיצע נרחב של פתרונות מקצועיים המוענקים לכם בתחום חידוש הריפודים לכל סוגי הרכבים. בשורות הבאות ריכזנו עבורכם מידע כללי ומקצועי אודות השירות ואודות חברת קאר-טק, המובילה את תחומי הניקוי, החידוש והתיקון של עולם הריפודים לרכב!

קרא עוד »
ניקוי מושבים לרכב

ניקוי מושבים לרכב

ניקוי מושבים לרכב במסגרתו אנו מבצעים ניקיון יסודי לריפודי הרכב וכן מבצעים תהליך של חדירה לשכבות העמוקות של המושב על מנת "לשלוף" ממנו את הלכלוך העקשן, להציף אותו כלפי מעלה ולהסיר אותו לחלוטין. לשם כך יש צורך בחומרים מיוחדים, חלקם מבוססים על קצף החודר אל תוך שכבות הספוג, נדבק ללכלוך וצף כלפי מעלה כשהוא שולף את חלקיקי הלכלוך החוצה, אך בזה לא נגמר תהליך הניקוי. ריפודי הרכב עצמם

קרא עוד »