ניקוי ריפודי עור לרכב

ריפודי עור לרכב הם אולי הנפוצים והמוכרים ביותר, הסיבה לכך היא היוקרתיות והיופי שהם משרים על כל מושב שעליו הם נמצאים. זה לא סוד שאנשים רבים שאינם יכולים להרשות לעצמם לרכוש רכבי יוקרה, מעדיפים לרכוש ריפודי עור על מנת לדמות לעצמם רכבי יוקרה גם אם זה רק בהווי הפנימי של הרכב. ניקוי ריפודי עור לרכב חייב להתבצע בצורה שונה מהניקוי הרגיל של ריפודים אחרים לרכב. כל טיפול לא נכון בריפודי עור עלול גרום לשחיקה שלהם ולנזקים שיהיה קשה מאוד להסיר בעתיד. אך כמו כל סוג של ריפוד גם ריפודי עור חשוב לנקות אחת למספר חודשים על מנת לשמור על המראה החדיש והרענן. אך כיום קיימות מספר שיטות שאיתן ניתן לנקות ריפודי עור לרכב בצורה טובה וללא שום חשש לנזק. כמובן שהחובה שלכם היא לבחור בחברת ניקיון איכותית ואמינה, כזאת שיודעת כיצד לטפל בריפודי עור וכיצד לשמור על המראה המקורי שלהם. אצלנו תוכלו למצוא אנשי צוות מהשורה הראשונה אשר מתמחים בניקוי ובשימור של ריפודי עור לרכב.

אנו מאמינים במקצועיות, לכן הלכנו ללמוד את המקצוע מהמקצוענים בחו"ל והנה תעודות ההסמכה

הקודם
הבא

כל כמה זמן מומלץ לבצע ניקוי ריפודי עור לרכב?

בשונה מריפודים רגילים, ריפודי עור נוטים להתלכלך בתדירות נמוכה יותר. זוהי הסיבה לכך שברוב המקרים העלות של ריפודי עור תהיה יקרה בהרבה בהשוואה לריפודים רגילים לרכב, אך באותה מידה גם העמידות של הריפודים הללו נשמרת לאורך זמן. הדעה הרווחת היא כי מוטב לבצע ניקוי יסודי עבור ריפודי העור ברכב אחת לשנה או שנתיים בהתאם למצב שלהם. ניקוי ריפודי עור לרכב לא רק שומר על המראה הנקי של הריפוד, אלא גם גורם לעור לשמר את עצמו ולהיראות חדש ומבריק כל העת. באופן טבעי מיד לאחר ניקוי יסודי של ריפודי עור תוכלו להבחין בשינוי, זוהי ללא ספק התמורה האידיאלית של ריפודי העור ברכב שלכם.

מהי העלות של ניקוי ריפודי עור לרכב?

העלות של ניקוי ריפודי עור לאוטו יכולה להשתנות בהתאם לסוג הריפודים ובהתאם לגודלו של הרכב. באופן טבעי ככל שהרכב יהיה גדול יותר וככל שהריפודים יהיו יוקרתיים יותר כך עלות הניקוי תהיה גבוהה יותר. אך עליכם לזכור כי ריפודי הרכב מעור הם גולת הכותרת של הרכב שלכם, ועליכם לתחזק אותם כל העת על מנת שהם ימשיכו להקרין יוקרה. אצלנו תוכלו למצוא את המחירים הטובים ביותר עבור ניקוי ריפודי הרכב העשויים מעור.

ניקוי ריפודי עור לרכב
ריח של עובש ברכב

ריח של עובש ברכב

ריח של עובש הוא אחד הריחות הקשים להסרה. עובש נובע ממקור רטיבות. כאשר יש רטיבות במקום מסוים והמים עומדים מעל 48 שעות ומעל 22 מעלות, מתחיל להתפתח באזור זה באופן טבעי עובש. עובש הוא סוג של פטרייה הניזונה מהלחות ולבסוף מותירה סימן ירוק של משקעים. 

קרא עוד »
איך להוציא ריח רע מהרכב

איך להוציא ריח רע מהרכב

ריחות רעים רעים יכולים לבוא ממקורות שונים ברכב. זה יכול להיות כתוצאה מעישון ברכב שיוצר ריח של סיגריות, שתן של ילדים או חיות בית כמו כלבים וחתולים, כתוצאה מדברי אוכל שיכולים לעשות לנו ממש רע כמו : חלב, שוקו, רוטב של תבשיל דגים או קופסת טונה שנשפכה.

קרא עוד »
נטרול ריחות רעים ברכב - ריח סיגריות ברכב

איך לנטרל ריח סיגריות ברכב

סילוק ריח סיגריות ברכב ישנם רכבים שנמצאים בבעלות של אנשים שמעשנים. עשן הסיגריות נתפס כמעט בכל מקום בתוך הרכב כמו : הריפודים, השטיחים, התקרה וכל

קרא עוד »
חידוש ריפודים לרכב

חידוש ריפודים לרכב

ריפודי הרכב בלויים או קרועים? רוצים לחדש את מראה הריפוד ברכב? זקוקים לשירותי ניקוי, תיקון וחידוש של מושבי וריפודי הרכב? הגעתם למקום הנכון! אצלנו בחברת קאר-טק, תוכלו ליהנות מהיצע נרחב של פתרונות מקצועיים המוענקים לכם בתחום חידוש הריפודים לכל סוגי הרכבים. בשורות הבאות ריכזנו עבורכם מידע כללי ומקצועי אודות השירות ואודות חברת קאר-טק, המובילה את תחומי הניקוי, החידוש והתיקון של עולם הריפודים לרכב!

קרא עוד »
ניקוי מושבים לרכב

ניקוי מושבים לרכב

ניקוי מושבים לרכב במסגרתו אנו מבצעים ניקיון יסודי לריפודי הרכב וכן מבצעים תהליך של חדירה לשכבות העמוקות של המושב על מנת "לשלוף" ממנו את הלכלוך העקשן, להציף אותו כלפי מעלה ולהסיר אותו לחלוטין. לשם כך יש צורך בחומרים מיוחדים, חלקם מבוססים על קצף החודר אל תוך שכבות הספוג, נדבק ללכלוך וצף כלפי מעלה כשהוא שולף את חלקיקי הלכלוך החוצה, אך בזה לא נגמר תהליך הניקוי. ריפודי הרכב עצמם

קרא עוד »