ניקוי ריפודי עור לרכב

ריפודי עור לרכב הם אולי הנפוצים והמוכרים ביותר, הסיבה לכך היא היוקרתיות והיופי שהם משרים על כל מושב שעליו הם נמצאים. זה לא סוד שאנשים רבים שאינם יכולים להרשות לעצמם לרכוש רכבי יוקרה, מעדיפים לרכוש ריפודי עור על מנת לדמות לעצמם רכבי יוקרה גם אם זה רק בהווי הפנימי של הרכב. ניקוי ריפודי עור לרכב חייב להתבצע בצורה שונה מהניקוי הרגיל של ריפודים אחרים לרכב. כל טיפול לא נכון בריפודי עור עלול גרום לשחיקה שלהם ולנזקים שיהיה קשה מאוד להסיר בעתיד. אך כמו כל סוג של ריפוד גם ריפודי עור חשוב לנקות אחת למספר חודשים על מנת לשמור על המראה החדיש והרענן. אך כיום קיימות מספר שיטות שאיתן ניתן לנקות ריפודי עור לרכב בצורה טובה וללא שום חשש לנזק. כמובן שהחובה שלכם היא לבחור בחברת ניקיון איכותית ואמינה, כזאת שיודעת כיצד לטפל בריפודי עור וכיצד לשמור על המראה המקורי שלהם. אצלנו תוכלו למצוא אנשי צוות מהשורה הראשונה אשר מתמחים בניקוי ובשימור של ריפודי עור לרכב.

אנו מאמינים במקצועיות, לכן הלכנו ללמוד את המקצוע מהמקצוענים בחו"ל

https://www.youtube.com/watch?v=woJ1Ko3R6mkhttps://www.youtube.com/watch?v=8RH-fTf85_ohttps://www.youtube.com/watch?v=xXHpF_H85eg&t=3s

כל כמה זמן מומלץ לבצע ניקוי ריפודי עור לרכב?

בשונה מריפודים רגילים, ריפודי עור נוטים להתלכלך בתדירות נמוכה יותר. זוהי הסיבה לכך שברוב המקרים העלות של ריפודי עור תהיה יקרה בהרבה בהשוואה לריפודים רגילים לרכב, אך באותה מידה גם העמידות של הריפודים הללו נשמרת לאורך זמן. הדעה הרווחת היא כי מוטב לבצע ניקוי יסודי עבור ריפודי העור ברכב אחת לשנה או שנתיים בהתאם למצב שלהם. ניקוי ריפודי עור לרכב לא רק שומר על המראה הנקי של הריפוד, אלא גם גורם לעור לשמר את עצמו ולהיראות חדש ומבריק כל העת. באופן טבעי מיד לאחר ניקוי יסודי של ריפודי עור תוכלו להבחין בשינוי, זוהי ללא ספק התמורה האידיאלית של ריפודי העור ברכב שלכם.

מהי העלות של ניקוי ריפודי עור לרכב?

העלות של ניקוי ריפודי עור לאוטו יכולה להשתנות בהתאם לסוג הריפודים ובהתאם לגודלו של הרכב. באופן טבעי ככל שהרכב יהיה גדול יותר וככל שהריפודים יהיו יוקרתיים יותר כך עלות הניקוי תהיה גבוהה יותר. אך עליכם לזכור כי ריפודי הרכב מעור הם גולת הכותרת של הרכב שלכם, ועליכם לתחזק אותם כל העת על מנת שהם ימשיכו להקרין יוקרה. אצלנו תוכלו למצוא את המחירים הטובים ביותר עבור ניקוי ריפודי הרכב העשויים מעור.

ניקוי ריפודי עור לרכב
" לאחר חיפושים רבים באינטרנט, מצאתי את קאר-טק ונכנסתי אליכם עם ריפודי עור שהיו שרוטים ומשופשפים ויצאתי עם ריפודי עור חדשים. תודה רבה "
דורון אלטל
דורון אלטל
" משה מחברת קאר-טק צבע לי את מושבי העור של ברכב שלי. לא האמנתי איך המושבים חזרו להיות רכים ונעמיים למגע שוב מחדש. "
אלי קדוסי
אלי קדוסי
" יום שישי בערב, אנחנו נוסעים לחמותי לקראת קבלת שבת, הבאנו בסיר חריימה דגים. בסיבוב חד ברכב כל הרוטב נשפך על המושבי הבד הנקיים של הרכב. אפשר לתאר את הריח המסריח שהיה לי ברכב החדש שלי ביום למחרת. בחברת קאר-טק שטפו לי יסודי את הריפודים עם חומרים מיוחדים לנטרול ריחות. קיבלתי את הרכב עם ריח של בישום שוב פעם. תודה קאר-טק. "
משה טלבי
משה טלבי