ניקוי ריפוד לרכב

ניקוי ריפוד לרכב הוא אחד מהשירותים המבוקשים והשכיחים ביותר שאנו מספקים ללקוחות שלנו. ריפודי הרכב נוטים להתלכלך לעיתים קרובות, ולא פעם הם צוברים לא מעט כתמים אשר מציקים לנו בעין וגורמים לנו להתבייש או להסתיר אותם. כמעט כל ריפוד לרכב שלכם עמיד בפני נזקי השמש ואמור על פניו לדחות גם את הכתמים, אך על מנת להסיר את הכתמים שנספגו עליכם לבצע שטיפה מיוחדת אשר תסיר את השורש של הכתם. לא מעט אנשים סבורים כי שטיפה רגילה תספיק או שמכונת הכביסה הביתית תעשה את עבודת הניקיון, אך ברוב המקרים מדובר בניקיון חלקי ולא מעבר לכך. בשביל להסיר כתמים בצורה מוחלט מכל סוג של ריפוד עליכם לפנות אל חברה אשר מתמחה בתחום הסרת הכתמים מריפודי רכב, כזאת שתספק לכם שירות מלא ואת כל התכשירים הנחוצים למשימה.

אנו מאמינים במקצועיות, לכן הלכנו ללמוד את המקצוע מהמקצוענים בחו"ל והנה תעודות ההסמכה

הקודם
הבא

מהן הסיבות שבגינן צריך לפנות אל האופציה של ניקוי ריפוד לרכב?

לא מעט סיבות יכולות לגרום לריפודי הרכב שלכם לצבור לכלוך וכתמים, אנו נסקור עבורכם את הסיבות השכיחות ביותר שחשוב מאוד להשתדל להימנע מהם. ראשית כל הגורם השכיח ביותר ללכלוך של ריפודי רכב זה אבק, בטח ברכב סגור שנצבר בו מידיי יום אבק רב. קשה מאוד להימנע או להתמודד עם אבק, אך השתדלו לנסוע עם הרכב מעת לעת עם חלונות פתוחים על מנת שכל האבק יצא החוצה. סיבה נוספת להיווצרות של כתמים ברכב היא הסעה עם ילדים או חברים שנוהגים לאכול או לשתות ברכב. באופן טבעי במהלך נסיעה שבה ישנם תנודות רבות אוכל ושתייה עשויות ליפול וללכלך את ריפודי הרכב. הדרך הטובה ביותר להתמודד עם סוגי הכתמים הנ"ל היא על ידי שטיפה יסודית ומקצועית אשר תטפל בשורש הבעיה.

אילו סוגי ריפוד ניתן לנקות באמצעות ניקוי ריפוד לרכב?

בעידן שבו אנו חיים כיום ניתן לנקות בצורה יסודית כל סוג של ריפוד, כך שאין לכם מה לדאוג או לחשוש שמא הריפוד שלכם עלול להיפגע. החוכמה היא לדעת לפנות אל חברה מקצועית ומיומנת אשר תדע להתאים את התכשירים ואמצעי הניקוי בהתאם לריפוד של הרכב שלכם. כך שגם אם מדובר בריפוד פשוט, ריפוד עור או הריפוד המקורי של מושבי הרכב אין לכם מה לחשוש מתוצאות הניקוי. אם תבחרו את החברה הנכונה, אתם תוכלו להיות בטוחים כי אתם נמצאים בידיים הטובות והמקצועיות ביותר שיטפלו לכם בכל נזק או לכלוך שנמצא על ריפודי הרכב.

ניקוי ריפודים לרכב - ניקוי ריפוד לרכב
ריח של עובש ברכב

ריח של עובש ברכב

ריח של עובש הוא אחד הריחות הקשים להסרה. עובש נובע ממקור רטיבות. כאשר יש רטיבות במקום מסוים והמים עומדים מעל 48 שעות ומעל 22 מעלות, מתחיל להתפתח באזור זה באופן טבעי עובש. עובש הוא סוג של פטרייה הניזונה מהלחות ולבסוף מותירה סימן ירוק של משקעים. 

קרא עוד »
איך להוציא ריח רע מהרכב

איך להוציא ריח רע מהרכב

ריחות רעים רעים יכולים לבוא ממקורות שונים ברכב. זה יכול להיות כתוצאה מעישון ברכב שיוצר ריח של סיגריות, שתן של ילדים או חיות בית כמו כלבים וחתולים, כתוצאה מדברי אוכל שיכולים לעשות לנו ממש רע כמו : חלב, שוקו, רוטב של תבשיל דגים או קופסת טונה שנשפכה.

קרא עוד »
נטרול ריחות רעים ברכב - ריח סיגריות ברכב

איך לנטרל ריח סיגריות ברכב

סילוק ריח סיגריות ברכב ישנם רכבים שנמצאים בבעלות של אנשים שמעשנים. עשן הסיגריות נתפס כמעט בכל מקום בתוך הרכב כמו : הריפודים, השטיחים, התקרה וכל

קרא עוד »
חידוש ריפודים לרכב

חידוש ריפודים לרכב

ריפודי הרכב בלויים או קרועים? רוצים לחדש את מראה הריפוד ברכב? זקוקים לשירותי ניקוי, תיקון וחידוש של מושבי וריפודי הרכב? הגעתם למקום הנכון! אצלנו בחברת קאר-טק, תוכלו ליהנות מהיצע נרחב של פתרונות מקצועיים המוענקים לכם בתחום חידוש הריפודים לכל סוגי הרכבים. בשורות הבאות ריכזנו עבורכם מידע כללי ומקצועי אודות השירות ואודות חברת קאר-טק, המובילה את תחומי הניקוי, החידוש והתיקון של עולם הריפודים לרכב!

קרא עוד »
ניקוי מושבים לרכב

ניקוי מושבים לרכב

ניקוי מושבים לרכב במסגרתו אנו מבצעים ניקיון יסודי לריפודי הרכב וכן מבצעים תהליך של חדירה לשכבות העמוקות של המושב על מנת "לשלוף" ממנו את הלכלוך העקשן, להציף אותו כלפי מעלה ולהסיר אותו לחלוטין. לשם כך יש צורך בחומרים מיוחדים, חלקם מבוססים על קצף החודר אל תוך שכבות הספוג, נדבק ללכלוך וצף כלפי מעלה כשהוא שולף את חלקיקי הלכלוך החוצה, אך בזה לא נגמר תהליך הניקוי. ריפודי הרכב עצמם

קרא עוד »