אנו מאמינים במקצועיות, לכן הלכנו ללמוד את המקצוע מהמקצוענים בחו"ל

ניקוי רכב פנימי

מחפשים אחר שירותי ניקוי מושלמים לחלק הפנימי של רכבכם? רוצים להבטיח לעצמכם שירותי ניקוי מקצועיים וללא פשרות? הגעתם למקום הנכון! אצלנו בקאר-טק, תוכלו ליהנות מהיצע נרחב של שירותי ניקוי המותאמים לכל סוגי הרכבים, והכול במסגרת שירות אישי, מקצועי וללא פשרות!

כחברה מובילה בתחום ניקוי המושבים והריפודים לרכב, אנחנו בחברת קאר-טק, מאפשרים לכל אחד ואחת מכם ליהנות מהיצע נרחב של שירותי ניקוי פנים הכוללים בין היתר:

  • שירותי ניקוי יסודיים המותאמים לכל סוגי הרכבים, לרבות רכבים בעלי מושבי העור ורכבים בכל מושבי בד.
  • ניקוי יסודי במסגרת טיפול נקודתי להסרת כל סוגי הכתמים
  • ניקוי חלקו העליון על פנים הרכב
  • החלפת ריפודים במידת הצורך
  • תיקון ומילוי מושבים רעועים או מוזנחים
  • ניקוי יסודי באמצעות מכשירים מתקדמים לשאיבת אבק

ועוד מגוון נרחב של שירותי ניקוי בהתאם למצבו הפנימי של הרכב.

ניקוי רכב פנימי – ההבדל הנקי זה עניין של ניסיון!

הידע, המוניטין והניסיון המקצועי שלנו בחברת קאר-טק, מבוסס על היכולות המקצועית של חברת קלינטק אליה אנו משתייכים. שתי החברות מנוהלות על ידי איציק אוז'לבו, בעל תואר שני במנהל עסקים ובעל ידע מקצועי מורחב בתחום הטקסטיל. שתי החברות עוסקות בתחום ניקוי מושבי עור ובד על כל סוגיהם, דבר המבטיח לכם הליכי ניקוי פנים לרכב ברמה הכי גבוהה בישראל. כחברה המתמחה במתן שירותי ניקוי וחידוש ריפודים ומושבים לרכב, אנחנו בקאר-טק, מקפידים לבדוק את סוג העור והרכב הבד מהם מיוצרים מושבי הרכב, וזאת כחלק מקדים להליך ניקוי פנים הרכב. פעולה זו נועדה לבצע התאמה בין חומרי הניקוי ואופי הניקוי לבין מושבי הרכב, וכל זאת על מנת להעמיד לרשות כל לקוח ולקוח את התוצאה הנקייה והמבריקה ביותר!

ניקוי רכב פנימי – ניקוי יסודי ללא פשרות!

כחברה מובילה ובעלת מוניטין רב בתחום ניקוי המושבים והריפודים לרכב, אנחנו בחברת קאר-טק, מתחייבים למתן שירות יסודי וללא פשרות מקצועיות לאורך כל הדרך. שירותי הניקוי שלנו מתמקדים בהתאמת  ההליך לבין מצבו הנוכחי של פנים הרכב ובהתאם לדרישות הלקוח. אנו מחזיקים את כל חומרי הניקוי המובילים והאיכותיים ביותר בתחום ניקוי הרכב, ויחד עם זאת אנו מחזיקים בציוד הטכנולוגי המתקדם והמשוכלל ביותר הנועד לצרכי ניקוי פנים. במידה וגם אתם רוצים ליהנות מחלל רכב פנימי מבריק ומצוחצח, זה הזמן להכיר את כל השירותים המקצועיים והיסודיים שלנו בתחום הניקוי. השירות המקצועי שלנו מיועד לכל אחד ואחת מבעלי הרכבים בישראל, והוא מתקיים באמצעות צוות ניקוי מקצועי ומיומן המגיע עד למקום בו אתם חונים את הרכב ביומיום. במידת הצורך, אנו מניידים את המכונית הפרטית שלכם למרכז השירות המקצועי שלנו, וזאת לצרכי תיקון או החלפה של מושבי וריפודי הרכב.

ניקוי רכב פנימי
" לאחר חיפושים רבים באינטרנט, מצאתי את קאר-טק ונכנסתי אליכם עם ריפודי עור שהיו שרוטים ומשופשפים ויצאתי עם ריפודי עור חדשים. תודה רבה "
דורון אלטל
דורון אלטל
" משה מחברת קאר-טק צבע לי את מושבי העור של ברכב שלי. לא האמנתי איך המושבים חזרו להיות רכים ונעמיים למגע שוב מחדש. "
אלי קדוסי
אלי קדוסי
" יום שישי בערב, אנחנו נוסעים לחמותי לקראת קבלת שבת, הבאנו בסיר חריימה דגים. בסיבוב חד ברכב כל הרוטב נשפך על המושבי הבד הנקיים של הרכב. אפשר לתאר את הריח המסריח שהיה לי ברכב החדש שלי ביום למחרת. בחברת קאר-טק שטפו לי יסודי את הריפודים עם חומרים מיוחדים לנטרול ריחות. קיבלתי את הרכב עם ריח של בישום שוב פעם. תודה קאר-טק. "
משה טלבי
משה טלבי
" רכשתי רכב ב מ וו מדהים ביופיו עם ריפודי עור בהירים. נכנסתי לשטיפת רכבים ובמהלך הניקוי גרמו לי נזק לעור ושפשופים בצבע. חיפשתי מומחים לחידוש עורות ומצאתי את חברת קאר טק שחידשו לי את המושבים ברמה גבוהה מאוד . תודה לכם אני שוב חוזר להינות מהרכב שלי!!! "
משה אללי
משה אללי