סילוק ריח סיגריות ברכב

ישנם רכבים שנמצאים בבעלות של אנשים שמעשנים. עשן הסיגריות נתפס כמעט בכל מקום בתוך הרכב כמו : הריפודים, השטיחים, התקרה וכל מערכת האוורור ברכב. במידה והרכב עובר לאדם שאינו מעשן זה הופך להיות מטרד לא קטן בכל פעם שנכנסים לרכב. וכאן כבר נכנס הצורך לסילוק ריח סיגריות ברכב. 

ריח סיגריות ברכב מפריע לכל מי שנכנס לרכב, מדובר בריח לא נעים של זפת וניקוטין כבד הנמצא בכל חלקי הפנימיים של הרכב. שום מבשם לא יפתור את הבעיה משום שיש צורך בחומר מיוחד מנטרל את ריח הסיגריות ברכב ולא מטשטש אותו עד שכח במבשם נעלם והריח חוזר. 

על מנת לנטרל את ריח סיגריות ברכב לצמיתות יש להשתמש בטכנולוגיה אחרת, מתקדמת יותר אשר יש בכוחה להגיע אל המקומות הכי נסתרים שעשן הסיגריות היה יכול להגיע אליו. שיטת הערפול ברכב היא הטכנולוגיה בקו הראשון בעולם לנטרול ריחות רעים לצמיתות.

 

אנו מאמינים במקצועיות, לכן הלכנו ללמוד את המקצוע מהמקצוענים בעולם והנה תעודות ההסמכה

סילוק ריח סיגריות - איך להוציא ריח רע מהרכב

ריח סיגריות ברכב? בשיטת הערפול החדשה מארה"ב

אז איך זה עובד? פשוט וקל!

חומר מיוחד על בסיס שמן, כזה שבתנאיי חום מוגבר הופך ממצב צבירתי של שמן לעשן. מכשיר מיוחד מארה"ב מייצר חום ומעלה את מצב הצבירה של החומר למצב עשן. 

בשלב שני, מניעים את הרכב ומדליקים את המזגן על חום. כאשר מפעילים את את הפוגר, העשן נכנס אל תוך החלקים הפנימיים של פנים הרכב. חלקיקים זעירים אלו באים במגע ישיר עם מולקולות שמייצרות את ריח סיגריות ברכב וכך מנטרלות לצמיתות את מקור הריח. 

קניתי רכב משומש והבעלים הקודמים עישנו ברכב. חבל היה לוותר על הרכב כי הוא היה יחסית חדש ושמור. מצאתי את קאר טק באינטרנט ועשיתי טיפול לנטרול ריח סיגריות ברכב. זהו! אין זכר לריח הסיגריות, עכשיו אני יכולה להסיע את הבנות הקטנות שלי ברכב בניחותא.

שרית כהן

נטרול ריח סיגריות ברכב תוך דקות

ניתן לבצע ניקוי פנימי כללי לרכב. באמצעות שטיפה עם מים וחומרים מיוחדים אפשר להסיר את הלכלוך על בסיס זיעה שומן גוף וכתמי האוכל על המושבים . אם מדובר במושבי עור, ישנה אפשרות לתקן ירידות צבע, קרעים קטנים, טשטוש סדקים ומתיחת פנים פנימית לרכב. 

ריח של עובש ברכב

ריח של עובש ברכב

ריח של עובש הוא אחד הריחות הקשים להסרה. עובש נובע ממקור רטיבות. כאשר יש רטיבות במקום מסוים והמים עומדים מעל 48 שעות ומעל 22 מעלות, מתחיל להתפתח באזור זה באופן טבעי עובש. עובש הוא סוג של פטרייה הניזונה מהלחות ולבסוף מותירה סימן ירוק של משקעים. 

קרא עוד »
איך להוציא ריח רע מהרכב

איך להוציא ריח רע מהרכב

ריחות רעים רעים יכולים לבוא ממקורות שונים ברכב. זה יכול להיות כתוצאה מעישון ברכב שיוצר ריח של סיגריות, שתן של ילדים או חיות בית כמו כלבים וחתולים, כתוצאה מדברי אוכל שיכולים לעשות לנו ממש רע כמו : חלב, שוקו, רוטב של תבשיל דגים או קופסת טונה שנשפכה.

קרא עוד »
נטרול ריחות רעים ברכב - ריח סיגריות ברכב

איך לנטרל ריח סיגריות ברכב

סילוק ריח סיגריות ברכב ישנם רכבים שנמצאים בבעלות של אנשים שמעשנים. עשן הסיגריות נתפס כמעט בכל מקום בתוך הרכב כמו : הריפודים, השטיחים, התקרה וכל

קרא עוד »
חידוש ריפודים לרכב

חידוש ריפודים לרכב

ריפודי הרכב בלויים או קרועים? רוצים לחדש את מראה הריפוד ברכב? זקוקים לשירותי ניקוי, תיקון וחידוש של מושבי וריפודי הרכב? הגעתם למקום הנכון! אצלנו בחברת קאר-טק, תוכלו ליהנות מהיצע נרחב של פתרונות מקצועיים המוענקים לכם בתחום חידוש הריפודים לכל סוגי הרכבים. בשורות הבאות ריכזנו עבורכם מידע כללי ומקצועי אודות השירות ואודות חברת קאר-טק, המובילה את תחומי הניקוי, החידוש והתיקון של עולם הריפודים לרכב!

קרא עוד »
ניקוי מושבים לרכב

ניקוי מושבים לרכב

ניקוי מושבים לרכב במסגרתו אנו מבצעים ניקיון יסודי לריפודי הרכב וכן מבצעים תהליך של חדירה לשכבות העמוקות של המושב על מנת "לשלוף" ממנו את הלכלוך העקשן, להציף אותו כלפי מעלה ולהסיר אותו לחלוטין. לשם כך יש צורך בחומרים מיוחדים, חלקם מבוססים על קצף החודר אל תוך שכבות הספוג, נדבק ללכלוך וצף כלפי מעלה כשהוא שולף את חלקיקי הלכלוך החוצה, אך בזה לא נגמר תהליך הניקוי. ריפודי הרכב עצמם

קרא עוד »