סילוק ריח סיגריות ברכב

ישנם רכבים שנמצאים בבעלות של אנשים שמעשנים. עשן הסיגריות נתפס כמעט בכל מקום בתוך הרכב כמו : הריפודים, השטיחים, התקרה וכל מערכת האוורור ברכב. במידה והרכב עובר לאדם שאינו מעשן זה הופך להיות מטרד לא קטן בכל פעם שנכנסים לרכב. וכאן כבר נכנס הצורך לסילוק ריח סיגריות ברכב. 

ריח סיגריות ברכב מפריע לכל מי שנכנס לרכב, מדובר בריח לא נעים של זפת וניקוטין כבד הנמצא בכל חלקי הפנימיים של הרכב. שום מבשם לא יפתור את הבעיה משום שיש צורך בחומר מיוחד מנטרל את ריח הסיגריות ברכב ולא מטשטש אותו עד שכח במבשם נעלם והריח חוזר. 

על מנת לנטרל את ריח סיגריות ברכב לצמיתות יש להשתמש בטכנולוגיה אחרת, מתקדמת יותר אשר יש בכוחה להגיע אל המקומות הכי נסתרים שעשן הסיגריות היה יכול להגיע אליו. שיטת הערפול ברכב היא הטכנולוגיה בקו הראשון בעולם לנטרול ריחות רעים לצמיתות.

 

אנו מאמינים במקצועיות, לכן הלכנו ללמוד את המקצוע מהמקצוענים בעולם

סילוק ריח סיגריות

ריח סיגריות ברכב? בשיטת הערפול החדשה מארה"ב

אז איך זה עובד? פשוט וקל!

חומר מיוחד על בסיס שמן, כזה שבתנאיי חום מוגבר הופך ממצב צבירתי של שמן לעשן. מכשיר מיוחד מארה"ב מייצר חום ומעלה את מצב הצבירה של החומר למצב עשן. 

בשלב שני, מניעים את הרכב ומדליקים את המזגן על חום. כאשר מפעילים את את הפוגר, העשן נכנס אל תוך החלקים הפנימיים של פנים הרכב. חלקיקים זעירים אלו באים במגע ישיר עם מולקולות שמייצרות את ריח סיגריות ברכב וכך מנטרלות לצמיתות את מקור הריח. 

קניתי רכב משומש והבעלים הקודמים עישנו ברכב. חבל היה לוותר על הרכב כי הוא היה יחסית חדש ושמור. מצאתי את קאר טק באינטרנט ועשיתי טיפול לנטרול ריח סיגריות ברכב. זהו! אין זכר לריח הסיגריות, עכשיו אני יכולה להסיע את הבנות הקטנות שלי ברכב בניחותא.

שרית כהן

נטרול ריח סיגריות ברכב תוך דקות

ניתן לבצע ניקוי פנימי כללי לרכב. באמצעות שטיפה עם מים וחומרים מיוחדים אפשר להסיר את הלכלוך על בסיס זיעה שומן גוף וכתמי האוכל על המושבים . אם מדובר במושבי עור, ישנה אפשרות לתקן ירידות צבע, קרעים קטנים, טשטוש סדקים ומתיחת פנים פנימית לרכב. 

" לאחר חיפושים רבים באינטרנט, מצאתי את קאר-טק ונכנסתי אליכם עם ריפודי עור שהיו שרוטים ומשופשפים ויצאתי עם ריפודי עור חדשים. תודה רבה "
דורון אלטל
דורון אלטל
" משה מחברת קאר-טק צבע לי את מושבי העור של ברכב שלי. לא האמנתי איך המושבים חזרו להיות רכים ונעמיים למגע שוב מחדש. "
אלי קדוסי
אלי קדוסי
" יום שישי בערב, אנחנו נוסעים לחמותי לקראת קבלת שבת, הבאנו בסיר חריימה דגים. בסיבוב חד ברכב כל הרוטב נשפך על המושבי הבד הנקיים של הרכב. אפשר לתאר את הריח המסריח שהיה לי ברכב החדש שלי ביום למחרת. בחברת קאר-טק שטפו לי יסודי את הריפודים עם חומרים מיוחדים לנטרול ריחות. קיבלתי את הרכב עם ריח של בישום שוב פעם. תודה קאר-טק. "
משה טלבי
משה טלבי
" רכשתי רכב ב מ וו מדהים ביופיו עם ריפודי עור בהירים. נכנסתי לשטיפת רכבים ובמהלך הניקוי גרמו לי נזק לעור ושפשופים בצבע. חיפשתי מומחים לחידוש עורות ומצאתי את חברת קאר טק שחידשו לי את המושבים ברמה גבוהה מאוד . תודה לכם אני שוב חוזר להינות מהרכב שלי!!! "
משה אללי
משה אללי