ריח של עובש ברכב

ריח של עובש הוא אחד הריחות הקשים להסרה. עובש נובע ממקור רטיבות. כאשר יש רטיבות במקום מסוים והמים עומדים מעל 48 שעות ומעל 22 מעלות, מתחיל להתפתח באזור זה באופן טבעי עובש. עובש הוא סוג של פטרייה הניזונה מהלחות ולבסוף מותירה סימן ירוק של משקעים. 

לכן, על מנת לפתור את הבעיה משורשה,יש תחילה לעבוד בחומרי ניקוי אשר יקטלו את חיות הפטרייה במקום. חומרים על בסיס אנזימים וחמצן פעיל יסיימו את עבודת הפטרייה שגרמה לעובש במקום.

בשלב שני על מנת להתגבר על ריח העובש,יש לרסס חומרים שמנטרלים את מולקולות ריח העובש ברכב.  לידע כללי, העובש אינו בריא לאדם וישנה סכנה בריאותית לחיות בסביבה עם עובש. על פי החוקרים העובש גורם לבעיות בדרכי הנשימה ואלרגיה.

מומלץ ראשית לעשות ניקוי ושטיפה יסודית ברכב באמצעות ציוד ומכונות  מתאימות. החומרים צריכים לכלול מנטרלי ריחות נוזליים ואבקות דטרגנט על בסיס אנזימי. 

אנו מאמינים במקצועיות, לכן הלכנו ללמוד את המקצוע מהמקצוענים בעולם

ניקוי ריח של עובש ברכב באמצעות פוגר

אחת השיטות הנפוצות לטיפול ריח של עובש ברכב זו שיטת הערפול. באמצעות מכונה מיוחדת המייצרת עשן בצורת ערפל, ובאמצעות חומר מיוחד המתאים למטרה זו יוצרים עשן בתוך הרכב. כך מנקים ריח עובש ברכב.

אנו מדליקים את מערכת המיזוג ברכב ומחדירים עשן דרך כל תעלות המזגן. חלקיקי החומר המיקרונים מגיעים באמצעות מערכת מיזוג האוויר לכל מקום ברכב. אזורים שקשה להגיע אליהם באמצעים קונבנציונאליים כמו חומרי ניקוי וחיטוי. 

ניקוי רכב פנימי - ניקוי ריפודים לרכב - ניקוי ריח עובש

ניקוי ריח של עובש ברכב באמצעות ניקוי עמוק

ריח של עובש יכול להצטבר במושבי רכב, שטיחים וכל מקום נסתר אחר כתוצאה ממי גשמים שחדרו לרכב או הצפת מים ברכב. אפילו בקבוק מים נקיים שנשפך ברכב, והמים עמדו כמה ימים באותו המקום ללא טיפול של ייבוש, יכולים להיגמר בסוף בריח של עובש. לכן, מומלץ להשתמש בשירותים שלנו, אנו נדאג לנקות לכם את פנים הרכב באופן יסודי ולבצע ניקוי ריח עובש לצמיתות.

" לאחר חיפושים רבים באינטרנט, מצאתי את קאר-טק ונכנסתי אליכם עם ריפודי עור שהיו שרוטים ומשופשפים ויצאתי עם ריפודי עור חדשים. תודה רבה "
דורון אלטל
דורון אלטל
" משה מחברת קאר-טק צבע לי את מושבי העור של ברכב שלי. לא האמנתי איך המושבים חזרו להיות רכים ונעמיים למגע שוב מחדש. "
אלי קדוסי
אלי קדוסי
" יום שישי בערב, אנחנו נוסעים לחמותי לקראת קבלת שבת, הבאנו בסיר חריימה דגים. בסיבוב חד ברכב כל הרוטב נשפך על המושבי הבד הנקיים של הרכב. אפשר לתאר את הריח המסריח שהיה לי ברכב החדש שלי ביום למחרת. בחברת קאר-טק שטפו לי יסודי את הריפודים עם חומרים מיוחדים לנטרול ריחות. קיבלתי את הרכב עם ריח של בישום שוב פעם. תודה קאר-טק. "
משה טלבי
משה טלבי
" רכשתי רכב ב מ וו מדהים ביופיו עם ריפודי עור בהירים. נכנסתי לשטיפת רכבים ובמהלך הניקוי גרמו לי נזק לעור ושפשופים בצבע. חיפשתי מומחים לחידוש עורות ומצאתי את חברת קאר טק שחידשו לי את המושבים ברמה גבוהה מאוד . תודה לכם אני שוב חוזר להינות מהרכב שלי!!! "
משה אללי
משה אללי