אנו מאמינים במקצועיות, לכן הלכנו ללמוד את המקצוע מהמקצוענים בחו"ל והנה תעודות ההסמכה

הקודם
הבא

תיקון ריפודי עור לרכב

ריפודי העור ברכבכם בלויים או קרועים ? תיקון ריפודי עור לרכב ? מחפשים אחר החברה המובילה בישראל בתחום תיקון ריפודי העור לרכב? הגעתם למקום הנכון! אצלנו בחברת קאר-טק, תוכלו ליהנות מהיצע נרחב של פתרונות תיקון לבעיות ריפוד בחלל הרכב. כל שירותי התיקון המקצועיים שלנו מבוססים על הידע המקצועי המורחב של חברת קלינטק אליה אנו משתייכים. חברת קלינטק מתמחה בהליכי ניקוי ותיקון של כל מערכות הישיבה האפשריות, לרבות, מערכות עור.כחברה מובילה בתחום ניקוי ותיקון המושבים והריפודים לרכב, אנחנו בחברת קאר-טק, מעמידים לרשותכם מגוון נרחב של יתרונות מקצועיים הכוליים בין היתר: רפדיה מקצועית המתמחה בתחום ייצור ותיקון ריפודי עור לרכב, שירותי תפירת עילית לריפודי עור ושירותי התאמה אישית לכל סוגי העור ולכל סוגי הרכבים. השילוב בין היכולות המקצועיות שלנו לבין הידע והניסיון המקצועי העומד לרשותנו, מאפשר לכל אחד ואחת מכם, ליהנות מריפודי עור איכותיים ומפנקים לאורך זמן.

תיקון ריפודי עור לרכב - הכל תחת קורת גג אחת!

אצלנו בחברת קאר-טק, תוכלו למצוא את כל שירותי התיקון המיועדים לכל סוגי הרכבים בהם מותקנים מושבי וריפודי עור. בין יתר השירותים המקצועיים שלנו בתחום תיקון ריפודי העור לרכב תמצאו:

  • שירותי צביעת מושבי עור לרכב
  • שירותי חידוש מושבי עור לרכב- שירות המיועד למושבי עור ישנים או בלויים
  • תיקון מושבי עור פגומים, לרבות תיקוני סדקים בעור וקרעים בעור
  • תיקוני תפירה המבוצעים ברפדיה המקצועית שלנו
  • שירותי ניקוי יסודיים לכל סוגי העור
  • שירותי מילוי ספוגים ותיקון קפיצים במושבי העור
  • שירותי תיקון "שקעים" הנוצרים במושבי העור לאורך זמן,ועוד מגוון נרחב של שירותי תיקון בהתאם למצבו הנוכחי של הריפוד ובהתאם לדרישות הלקוח.
ריח של עובש ברכב

ריח של עובש ברכב

ריח של עובש הוא אחד הריחות הקשים להסרה. עובש נובע ממקור רטיבות. כאשר יש רטיבות במקום מסוים והמים עומדים מעל 48 שעות ומעל 22 מעלות, מתחיל להתפתח באזור זה באופן טבעי עובש. עובש הוא סוג של פטרייה הניזונה מהלחות ולבסוף מותירה סימן ירוק של משקעים. 

קרא עוד »
איך להוציא ריח רע מהרכב

איך להוציא ריח רע מהרכב

ריחות רעים רעים יכולים לבוא ממקורות שונים ברכב. זה יכול להיות כתוצאה מעישון ברכב שיוצר ריח של סיגריות, שתן של ילדים או חיות בית כמו כלבים וחתולים, כתוצאה מדברי אוכל שיכולים לעשות לנו ממש רע כמו : חלב, שוקו, רוטב של תבשיל דגים או קופסת טונה שנשפכה.

קרא עוד »
נטרול ריחות רעים ברכב - ריח סיגריות ברכב

איך לנטרל ריח סיגריות ברכב

סילוק ריח סיגריות ברכב ישנם רכבים שנמצאים בבעלות של אנשים שמעשנים. עשן הסיגריות נתפס כמעט בכל מקום בתוך הרכב כמו : הריפודים, השטיחים, התקרה וכל

קרא עוד »
חידוש ריפודים לרכב

חידוש ריפודים לרכב

ריפודי הרכב בלויים או קרועים? רוצים לחדש את מראה הריפוד ברכב? זקוקים לשירותי ניקוי, תיקון וחידוש של מושבי וריפודי הרכב? הגעתם למקום הנכון! אצלנו בחברת קאר-טק, תוכלו ליהנות מהיצע נרחב של פתרונות מקצועיים המוענקים לכם בתחום חידוש הריפודים לכל סוגי הרכבים. בשורות הבאות ריכזנו עבורכם מידע כללי ומקצועי אודות השירות ואודות חברת קאר-טק, המובילה את תחומי הניקוי, החידוש והתיקון של עולם הריפודים לרכב!

קרא עוד »
ניקוי מושבים לרכב

ניקוי מושבים לרכב

ניקוי מושבים לרכב במסגרתו אנו מבצעים ניקיון יסודי לריפודי הרכב וכן מבצעים תהליך של חדירה לשכבות העמוקות של המושב על מנת "לשלוף" ממנו את הלכלוך העקשן, להציף אותו כלפי מעלה ולהסיר אותו לחלוטין. לשם כך יש צורך בחומרים מיוחדים, חלקם מבוססים על קצף החודר אל תוך שכבות הספוג, נדבק ללכלוך וצף כלפי מעלה כשהוא שולף את חלקיקי הלכלוך החוצה, אך בזה לא נגמר תהליך הניקוי. ריפודי הרכב עצמם

קרא עוד »